Neringoje vyks „RS Feva“ Europos čempionatas

Neringoje vyks „RS Feva“ Europos čempionatas
AA

Birželio 22-ąją Neringoje prasidės „RS Feva“ jachtų klasės Europos čempionatas. Varžybose dalyvaus aukščiausio lygio buriavimo talentai iš Lietuvos, Estijos, Ukrainos, Švedijos, Italijos, Slovakijos, Čekijos, Latvijos, Lenkijos ir Vengrijos.

Vienoje geriausių buriavimui akvatorijų – Kuršių mariose, buriuotojai pademonstruos savo meistriškumo įgūdžius ir varžysis dėl prestižinio „RS Feva“ Europos čempiono titulo.

„Didžiuojamės, kad mūsų nuoseklus bendradarbiavimas su buriavimo ir kitų sporto šakų organizacijomis yra labai produktyvus ir galime padėti jauniems žmonėms atskleisti save, prisidėti prie reikšmingų ir Lietuvą populiarinančių renginių įgyvendinimo”, – pabrėžia Neringos sporto mokyklos direktorius Norbertas Airošius.

„RS Sailing“ jachtų asociacijos vadovas Marius Petraitis pažymi, kad RS Feva Europos čempionatas - tai daugiau nei varžybos, tai buriavimo bendruomenės bičiulystės šventė.

„RS Feva“ Europos čempionatas vyks birželio 22-28 dienomis Kuršių mariose ties Nida. Šių metų rugsėjo mėnesį Neringoje taip pat vyks Pasaulio kurčiųjų buriavimo čempionatas.