„Neptūnas“ be M. Brazio išvykoje parklupdė panevėžiečius

AA

Šeštadienio vakarą „Betsafe-LKL“ čempionate staigmeną pateikė be vyriausiojo trenerio Mindaugo Brazio į Panevėžį atvykęs Klaipėdos „Neptūnas“ (7-8).

Sandžio Buškevico vadovaujami klaipėdiečiai išvykoje 81:73 (19:16, 29:23, 16:22, 17:12) patiesė Panevėžio „7bet-Lietkabelį“ (10-6) ir atsirevanšavo oponentams už nesėkmę pirmajame rate beveik identišku rezultatu (73:80).

Be vyr. trenerio, kuris neatvyko pajutęs gripo simptomus, rungtyniavę klaipėdiečiai taip pat neturėjo ir pagrindinio įžaidėjo Žygimanto Janavičiaus. Nukraujavę uostamiesčio krepšininkai pirmojoje rungtynių pusėje buvo kur kas geresni ir į pertrauką nusinešė beveik dviženklę persvarą – 48:39.

Trečiajame ketvirtyje panevėžiečiai atkuto ir prieš lemiamas dešimt minučių nuo varžovų atsiliko tik per metimą – 61:64. Ketvirtąjį kėlinį geriau vėl pradėjo „Neptūnas“. Nors Panevėžio ekipa dar mėgino sugrįžti į rungtynes, svečiai sugebėjo atremti visus bandymus ir galiausiai šventė pergalę.

„7bet-Lietkabelis“ strigo prie baudų metimo linijos – realizavo vos 8 baudas iš 17 (47 proc.).

Klaipėdiečius į septintąją pergalę atvedė Matas Jogėla, prie 14 taškų pridėjęs 9 atkovotus kamuolius, 5 rezultatyvius perdavimus ir surinkęs 27 naudingumo balus. 16 taškų pelnė Deividas Gailius.

Nenado Čanako vadovaujamoje ekipoje rezultatyviausias buvo Jamelas Morrisas, aikštę palikęs su 17 taškų.

Šeimininkams nepadėjo Željko Šakičius. Kiek anksčiau paskelbta, kad kroatui buvo atlikta kelio operacija, po kurios puolėjas nerungtyniaus mažiausiai tris mėnesius.

„7bet-Lietkabelis“: Jamelas Morrisas 17, Gyorgy Golomanas ir Gabrielius Maldūnas po 10, Vytenis Lipkevičius 9, Mantas Rubštavičius 8, Kristianas Kullamae 6.

„Neptūnas“: Deividas Gailius 16, Matas Jogėla ir Oskaras Pleikys po 14, Rokas Gustys 13, Matas Vaitkus ir Mindaugas Girdžiūnas po 8.