Mažojo šilutiškio triumfas varžybose Dubline

AA

2023m. balandžio 1-2d. Dubline vyko tarptautinės braziliškojo Jiu-Jitsu varžybos "International Open IBJJF Jiu-Jitsu Championship 2023".

Ten labai gerai pasirodė jau gerai žinomi Lietuvos sportininkai iš Kauno: Matas Stebuliauskas, taškais iškovotas auksas,  Edas Savelievas skausmingu veiksmu iškovojo taip pat auksą.

Taip pat puikiai Lietuvai atstovavo ir mažiausias sportininkas Eljotas Zaremba iš Šilutės, kuriam dar tik penkeri metai.

eljotas šilutė

Eljotui dažnai tenka kovoti net su vyresnio amžiaus vaikais, ir dažniausiai jis laimi. Dubline mažasis sportininkas skausmingu veiksmu pelnė garbingą pirmąją vietą. Berniukas treniruojasi Šilutėje savo klube ELIS bei Klaipėdoje pas trenerį Iran Mascarenhas klube Mascarenhas Team Klaipeda.

Tai buvo pirmosios varžybos šitoje IBJJF Braziliškojo Jiu-Jitsu organizacijoje (International Brazilian Jiu-Jitsu Federation ), kuri pagal populiarumą pasaulyje yra garsiausia.

Šiose varžybose Eljotas atstovavo Lietuvą, tik dėl paprastesnės registracijos sistemos buvo registruotas Šveicarijos Robson Pinheiro Dantas Karkara BJJ komandos vardu.

Eljotui pavyko ne tik iškovoti 1 vietą finale, bet ir pirmą kartą Lietuvos Braziliškojo Jiu-Jitsu istorijoje lietuvis iškovojo 1 vietą IBJJF Team Trophy. Nors trofėjus ir pasilieka pas Eljotą Lietuvoje, tačiau oficialiai jis priklauso Karkara Switzerland BJJ klubui.

Eljotas Zaremba – taipogi ABU DHABI WORLD JIU-JITSU CHAMPIONSHIP 2022 čempionas ir jis apskritai yra pirmasis lietuvis istorijoje, kuris laimėjo Pasaulio Braziliškojo Jiu-Jitsu čempionatą.

Šių metų sausio-vasario mėn., Eljotas Zaremba, svorio kategorijoje iki 25kg, Jungtinėse Amerikos Valstijose (Las Vegase, Dalase, Kalifornijoje) iškovojo net 5 aukso medalius, 1Naga Champion Samurai kardą, 1 Naga Champion diržą, 1 sidabro ir 1 bronzos medalį.

Auga stiprus ir perspektyvus sportininkas, garsinantis ne tik Klaipėdos krašto, bet ir visos Lietuvos vardą. Vos grįžęs iš užsienio intensyviai ruošiasi kitoms varžyboms, kurios vyks šių metų balandžio 29d. Klaipėdoje “AJP Tour Lithuania Jiu-Jitsu Campionship 2023 – Gi & No-Gi.