Mažasis sportininkas iš pamario krašto Eljotas Šveicarijoje laimėjo visas kovas

Mažasis sportininkas iš pamario krašto Eljotas Šveicarijoje laimėjo visas kovas
AA

Gegužės 20 dieną , Šveicarijoje Lozanos mieste įvyko  Braziliško Jiu-Jitsu varžybos  "AJP TOUR LAUSANNE INTERNATIONAL JIU-JITSU CHAMPIONSHIP 2023" kuriame dalyvavo daugiau negu 1000 dalyvių iš visos Europos ir kitų šalių kaip Brazilija, Amerika, Anglija, Palestina, Nigerija, Austrija. Tarp visų šalių buvo ir Lietuvą atstovavo Pamario krašto jau šešiametis, nuolatinis įvairių Europos ir pasaulio čempionatų prizininkas, Eljotas Zaremba. 

eljotas

Eljotui buvo labai svarbios šitos Brazilian Jiu-Jitsu varžybos ne vien dėl to, jog pirmą kartą dalyvavo Šveicarijoje su gausiu būriu kovotojų, bet ir dėl to, jog vaikas atstovavo Šveicarijos Karkara Brazilian Jiu-Jitsu akademiją, kuriai vadovauja profesorius Robson Dantas. Karkara BJJ Akademiją bendrai atstovavo 36 patys geriausi sportininkai iš visos Europos.

Pamario krašto mažylis pasirodė puikiai ir Single Elimination kovose laimėjo visas kovas. Pirmoji kova buvo laimėta skausmingu rankos laužimu per  32 sekundes, antrosios kovos varžovas atsisakė arba nepasirodė kovoti,  o finalas buvo laimėtas parodant labai aukštą sportinį meistriškumą ir kova buvo baigta per 26 sekundes skausmingu kaklo smaugimu. Tokiais laimėjimais Eljotas parodė, jog yra kietas riešutėlis varžovams iš viso pasaulio, bet ir prisidėjo prie Karkara Brazilian Jiu-Jitsu akademijos bendros komandinės įskaitos laimėjęs 2 vietą šiame turnyre. Bendrai šiame turnyre Jungtiniai Arabų Emyratai išdalino net 395 medalius.

Eljotu susidomėjo ne tik varžybų dalyviai ir žiūrovai prašydami su mažuoju čempionu nusifotografuoti ar ranką paspausti , bet ir AJP TOUR organizatoriai, kurie yra iš Jungtinių Arabų Emyratų. Jo kovos buvo patalpintos jų socialiniuose tinkluose, kuriuose jau susilaukė nemažai susidomėjimo.

Kaip sakant, mažais žingsniais didelių pergalių link garsinant Lietuvą.

Po varžybų mažasis Čempionas aplankė Šveicarijos miestų Lozanos bei Ženevos žymias vietas.

Kitos Eljoto Zarembos  AJP TOUR varžybos bus birželio 4 dieną Estijoje.

Eljotas sportuoja Šilutėje bei Klaipėdos Mascarenhas Team klube pas trenerį Iran Mascarenhas.

Ikona, uždaryti