Lyderių akistatoje – „Kibirkšties“ pergalė prieš „Neptūną“

AA

„Adma Moterų lygoje“ pergalių seriją tęsia Vilniaus „Kibirkštis“ (8-1). Gitauto Kievino auklėtinės svečiuose 98:56 (31:11, 20:15, 27:9, 20:21) nugalėjo Klaipėdos „Neptūną“ (7-2) ir iškovojo šeštąją pergalę iš eilės.

Nuo pat rungtynių pradžios Gintarės Petronytės ir Gintarės Mažionytės vedamos vilnietės pirmąjį ketvirtį laimėjo rezultatu 31:11, o po dviejų kėlinių jų persvara išaugo iki 25 taškų (51:26).

Po ilgosios pertraukos šeimininkės sužaidė savo nerezultatyviausią kėlinį, kai pelnė vos 9 taškus, o viešnios iš Vilniaus ir toliau sėkmingai augino pranašumą bei galop užtikrintai triumfavo.

Vilniaus ekipos gretose išsiskyrė G. Petronytė, kurios sąskaitoje per 17 minučių buvo 21 taškas (8/9 dvit., 5/8 baud.), 9 atkovoti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai bei 34 naudingumo balai.

Jai geriausiai talkino po 15 taškų pridėjusios Gerda Raulušaitytė ir G. Mažionytė.

Vilnietės kovą po lenta laimėjo 51:33.

Klaipėdos komandai Kamilė Mickutė per 21 minutę pelnė 9 taškus (4/5 dvit., 0/2 trit., 1/2 baud.), atkovojo 5 kamuolius bei surinko 10 naudingumo balų.

„Neptūnas“: Viktoria Balaban 10 (4/5 dvit., 7 kld.), Dalia Donskichytė (2/5 trit., 4 rez. perd.) ir Kamilė Mickutė (4/5 dvit., 5 atk. kam.) po 9, Ligita Tamutytė 8 (6 atk. kam.).

„Kibirkštis“: Gintarė Petronytė 21 (8/9 dvit., 5/8 baud., 9 atk. kam., 34 naud.), Gintarė Mažionytė (4/4 dvit., 2/3 trit.) ir Gerda Raulušaitytė (6/6 dvit., 8 atk. kam.) po 15, Ugnė Sirtautaitė 12 (6/8 dvit., 8 atk. kam.), Gabrielė Šulskė (6 atk. kam., 6 rez. perd.) ir Justina Miknaitė (4/7 dvit., 5 rez. perd., 5 per. kam., 4 kld.) po 8.