Lietuvos futbolo federacija kviečia mergaites dalyvauti UEFA „Playmakers“ projekte

Lietuvos futbolo federacija kviečia mergaites dalyvauti UEFA „Playmakers“ projekte
AA

„Mes žaidžiame pasitelkdamos vaizduotę. Mes žaidžiame, kad būtume stipresnės. Mes žaidžiame pasakodamos istorijas“ – šie šūkiai pritraukė futbolo sirgalių Lietuvoje dėmesį ir suteikė galimybes dar daugiau mergaičių mėgautis futbolu dėka „Playmakers“ projekto.

Lietuvos futbolo federacija ir toliau kviečia mergaites dalyvauti UEFA „Playmakers“ projekte, kurio tikslas – į futbolą įtraukti 5–8 metų mergaites, pasitelkiant „Disney“ herojų pasakojamas istorijas bei nuotykius.
Registracija į rudens treniruotes jau prasidėjo.

„Šio projekto dėka mergaitės turi galimybę susipažinti, pirmaisiais žingsneliais prisiliesti prie futbolo. Įtraukiant filmų personažus, mergaitės labiau įsijaučia į vaidmenį, įsivaizduoja aplinką ir nebijo suklysti. Šis projektas atveria naujas galimybes, parodo koks futbolas gali būti įdomus ir įvairus“, – pasakojo „Playmakers“ centro Kaune trenerė Guostė Jonikaitė


Nuo rugsėjo atsinaujins veiklos trisdešimtyje „Playmakers“ centrų, į kuriuose nemokamai užsiregistruoti galima šioje nuorodoje bei susipažinti išsamiau su užsiėmimų programa.

Arčiausiai Klaipėdos užsiregistravęs centras yra Gargžduose.

 

 

 

„Playmakers“ kampanijos tikslas – į futbolą įtraukti jaunas mergaites, tam pasitelkiant „Disney“ herojų pasakojamas istorijas bei nuotykius. Pirmose treniruočių sesijose didžiausias dėmesys yra skiriamas mergaičių pasitikėjimui didinti bei skatinti atviresnį bendravimą, o vėliau įjungiami ir futbolo elementai, tačiau labiausiai akcentuojamas yra fizinės veiklos smagumas.

Skirtingai nuo kitų programų, „Playmakers“ užsiėmimų procesas yra rengiamas pagal „Disney“ filmų „Ledo šalis 2“, „Nerealieji 2“, „Moana“ herojų istorijas. Sulaukusios reikalingo inventoriaus, mergaitės gali pasijausti kaip skirtingų filmų herojės.

„Mergaitės su nekantrumu laukdavo vis kitų užsiėmimų kada vėl galės atkartoti Olafo judesius ar varytis kamuolį kaip Elza. Taip pat mergaitės neužmiršdavo šio projekto ir namuose, nes nuosekliai atlikdavo namų darbus ir pristatydavo mums sukonstruotas ar nupieštas pilis, laivus ir net Brunio sudegintą mišką“, – įspūdžiais iš pirmųjų užsiėmimų pasidalino G. Jonikaitė.

Nuo pat projekto pradžios, iš viso 1685 mergaitės smagiai praleido laiką su futbolu „Playmakers“ centruose.

 

REGISTRACIJA

Laukiamos 5 -8 metų mergaitės. 

 

Gargždų "Bangos" užsiėmimų centras

Atsakingas už programą asmuo: Pavel Kozlov

Su juo galima susisiekti šiais kontaktais: pavel@fkbanga.lt ir 860811829

Užsiėmimai vyks: Gamyklos g. 29, Gargždai (pirmadieniais nuo 17:30 val.)

Registracijos anketa - čia.

 

Tauragės vaikų reabilitacijos centro-mokyklos "Pušelė" užsiėmimų centras

Atsakingas už programą asmuo: Auksuolė Stoškutė

Su juo gali susisiekti šiais kontaktais: auksuole82@gmail.com ir 861199240

Užsiėmimai vyks: Stoties g. 25, Tauragė

Registracijos anketa - čia.

Reklama Ikona, uždaryti