Labai svarbi pergalė Kėdainiuose pagerino „Neptūno“ pozicijas

Labai svarbi pergalė Kėdainiuose pagerino „Neptūno“ pozicijas
AA

Optibet I lygos 28 turo rungtynėse „Neptūnas“ svečiavosi Kėdainiuose, kur susitiko su vietos „Nevėžiu“ ir iškovojo užtikrintą ir ramią pergalę rezultatu 3:0 (1:0). Nuo pirmų minučių aikštėje savo sąlygas diktavę klaipėdiečiai įsirašė jau tryliktą pergalę šio sezono Optibet pirmojoje lygoje. Pergalę, kuri leido uostamiesčio futbolininkams kilstelt ir turnyrinėje lentelėje aplenkiant vakar nugalėtą Kėdainių futbolo klubą. Priminsiu, kad pirmoji ekipų akistata šiemet vasarą Klaipėdoje baigėsi nulinėmis lygiosiomis. Na, o dabar greitai prabėgame statistiką ir skaitom, kas vis dėl to įvyko Kėdainių miesto stadione.

Kėdainių „Nevėžis“ – Klaipėdos „Neptūnas“ 0:3 (0:1)

Įvarčiai: 20 min. B.Goupy, 48 min. B.Pedro ( įvartis į savus vartus), 61 min. A.Skurdelis

Įspėjimai: 42 min. A.Lukoševičius, 57 min. A.Avizovas, 61 min. D.Gvildys, 77 min. A.Raginis (pašalintas iš aikštės už antrą geltoną kortelę)

Teisėjas: Dovydas Švėgžda (Kaunas)

2023.10.28 Kėdainių miesto stadionas Optibet 1 lygos rungtynės. 28 turo rungtynės.

Žiūrovų skaičius: 25

Neptūnas“: 89. D.Komža (GK), 5.M.Velyvis, 7.B.Goupy, 10.O Dovhyi, 23.A.Skurdelis, 26.D.Bondar, 29.D.Jurgelevičius, 33.A.Ankudinovas, 49.K Namnganda, 55.N.Vyzdryk, 66.V.Šulžickij

Atsarginiai: 93.V.Tefilov (GK), 11.A.Spyčius, 19.M.Ogundu, 42.J.Vaitkus, 77.D.Matihin, 94.I.Paulius, 99.A.Scherbak, 13.T.Jonušas

Vyriausiasis treneris: Valdas Trakys

Nevėžis“: 34.R.Granauskas (GK), 3.K.Gvildys, 4.B.Pedro, 7.R.Bella, 8.Y.Suzuki, 9.A.Raginis, 13.L.Berednikovas, 16.K.Obolevicius, 22.A.Lukoševičius, 30.M.Monkelis

Atsarginiai: 31.R.Bognanavičius (GK), 5.U.Avizovas, 10.J.Kasparavičius, 11.Y.Mohil, 44.M.Tsebenko, 91.M.Petkevičius

Treneris: Darius Gvildys

Klaipėdiečių dvikovos su Kėdainių ekipa visad būna įdomios ir atkaklios, ir, žinoma, niekada neprognozuojamos. Ypatingai praėjęs sezonas, kai abi dvikovos baigėsi su neitįkėtinomis atomazgomis. Panašaus, žinoma, laukėme ir per šias rungtynes. Rungtynių pradžioje klaipėdiečiai akivaizdžiai parodė, kad dar vienos dramos išgyventi nenorėtų ir griebė jautį, pavadinimu „Nevėžis“, už ragų. 

Svečių atakos Kėdainiuose ritosi viena po kitos ir progų, kuriose rezultatas galėjo pakisti buvo nemažai. Pagaliau tą pavojingų atakų bangą „Neptūnas“ pavertė įvarčiu. 20 minutę gavęs puikų perdavimą link baudos aikštelės pasileidžia B.Goupy, kuris praktiškai išėjęs vienas prieš vieną su R.Granausku net nesvarsto apie nesėkmę ir šaltakraujiškai, lyg patyręs snaiperis, šauna tiksliai. „Neptūnas“ veržiasi į priekį. Ir, jei atvirai, tai po klaipėdiečių įvarčio užliejo pergalingos emocijos, nors iki rungtynių pabaigos dar buvo labai toli, bet klaipėdiečių žaidimas įtikino jau pirmoje pusėje, nes akivaizdi rungtynių kontrolė buvo patikimose rankose. Klaipėdiečiams pirmam kėlinyje vienintelis smūgis buvo M.Velyvio trauma. Linkime jam didžiausios stiprybės sveikstant. 

Po pertraukos, nesužaidus nei penkių minučių, mano mintis patvirtino dar vienas mėlynai baltų įvartis. Patranką užtaisė A.Ankudinovas, kurio skeveldros dar lietė gynyboj esantį B.Pedro, bet rezultatui tai įtakos jau nebeturėjo – 2:0 ir iš ramios persvaros „Neptūnas“ žengė į saugią zoną. Net ir padvigubinus rezultatą svečiai ginklų nesudėjo ir į apkasus nesulindo. Pavojingų epizodų prie R.Granausko vartų buvo visų rungtynių metu. Trečiąjį lemiamą tašką padėjo, kaip dera, komandos kapitonas. Jo įvartis galutinai paskandino, bet kokias varžovų iliuzijas dėl kitokios rungtynių baigties. Akivaizdu, bet nematėme to tikrojo „Nevėžio“, su kuriuo rungtynių statistika bylodavo visai ką kitą. Rungtynių pabaigoje geriausiai tai iliustravo ir kelių minučių bėgyje parodytos dvi geltonos kortelės A.Raginiui, pavirtusios į raudoną ir pasiuntusios jį į rūbinę.

Svarbios rungtynės prieš kurias buvo daug kalbų ir apkalbų, bet „Neptūnas“ užsibrėžtą planą įvykdė ir važiuoja toliau.
Liko dvi rungtynės ir jos nors su sąlyginai silpnesniais varžovais, bet už jų slepiasi ir galutinis šio sezono rezultatas. Dar kartą visus su užtikrinta pergale. Sezono atomazga jau čia pat.

Reklama Ikona, uždaryti