"Kretingos" klubą tobulėti įkvepia verslo pagalba

"Kretingos" klubą tobulėti įkvepia verslo pagalba
AA

Kretingos mieste krepšinis turi gilias tradicijas: Gintaras Krapikas, Romanas Brazauskis, Alvydas Pazdrazdis, Gintaras Einikis tai tik keletas šiame mieste užaugusių žaidėjų. Krepšinį "kretingiškiai" tikrai myli ir triukšmingai ir aktyviai palaiko savo miesto krepšinio komandą. Dėl koronaviruso pandemijos padarinių visas sportas šalyje susiduria su dideliais sunkumais, tad finansinė verslo parama šiam sektoriui be galo svarbi.

Skatina siekti aukščiausių tikslų

Elektroninių ryšių ir telekomunikacijų paslaugas Šiaurės ir Vakarų Lietuvoje (šviesolaidinis internetas, išmanioji televizija, fiksuotas ryšys), tarp jų ir Kretingoje teikianti UAB "SPLIUS" nuosekliai įsiliejo į miesto sporto rėmėjų gretas.

Šios įmonės generalinio direktoriaus Arymanto Klapatausko teigimu "Splius" įmonei visada malonu paskatinti talentingus sportininkus, bei komandas ir prisidėti prie miesto renginių.

"Esame viena didžiausių sparčiai besivystančių  bendrovių Šiaurės Lietuvoje, teikianti interneto, išmaniosios televizijos paslaugas Šiaulių apskrityje, Klaipėdoje, Gargžduose, o dabar jau galime nudžiuginti ir Kretingos gyventojus. Esame atsakingas verslas, todėl visad stengiamės paskatinti sportininkus, talentus, prisidėti prie miesto renginių". - teigė "SPLIUS" generalinis direktorius.

 "Kretingos" krepšinio klubo vyriausiojo trenerio Arimanto Mikaločiaus teigimu džiaugėsi, kad tokia ambicinga ir rimta firma kaip "SPLIUS" papildė mūsų miesto krepšinio rėmėjų gretas ir tai skatins dar labiau tobulėti:

"Šiuo sunkiu pandeminiu laikotarpiu kiekvienas rėmėjas yra bę galo svarbus. Tokios ambicingos ir rimtos firmos kaip "SPLIUS" įsiliejimas į mūsų komandą, skatina dar labiau tobulėti ir siekti aukščiausių tikslų." - džiaugėsi treneris.

"Kretingiškiai" myli krepšinį

Kretingos sporto mokyklos direktoriaus pareigas ne vieną dešimtmetį einančio Remigijaus Malakauskas teigimu krepšinis mūsų mieste yra populiarus ir mylimas.

 "Apie 200 vaikų lanko krepšinio treniruotes Kretingos sporto mokykloje ir nuolat papildo reprezancinės miesto komandos kuri šį sezoną Regionų krepšinio lygoje kolkas užimą aukštą trečią poziciją ir kelią tikslą patekti į aukštesnią lygą sudėtį".

Jam pritarė ir "Kretingos" miesto komandą treniruojantis, bei nemažai sporto renginių organizuojantis Arimantas Mikaločius:

Kiekvienais metais mūsų klubas vasarą organizuoja Krepšinio stovyklą, kurioje su gabiais mūsų miesto jaunaisiais krepšininkais savo patirtimi dalinasi ir garsūs krepšinio žaidėjai, bei treneriai iš visos šalies. Taipat klubas vykdo ir ne vieną lauko krepšinio turnyrą kuris sutraukią gausų būrį krepšinio entuziastų. Tokie renginiai sunkiai įsivaizduojami bę tokių rėmėjų kaip "SPLIUS" pagalbos.

Malonus ir netikėtas pasiūlymas

UAB "Splius" pasiūlymas buvo tikrai netikėtas ir malonus" neslėpė "Kretingos" komandos treneris Arimantas Mikaločius.

"Tikrai šis laikotarpis sunkus verslui, tad šios rimtos firmos pasiūlymas bendradarbiauti buvo labai malonus ir kiek netikėtas. Siuntėme elektroninius laiškus pasiulymais bendradarbiauti ne vienai įmonei ir sulaukėme skambučio iš "Splius".Nuopat pirmos pokalbio minutės jautėsi, kad šią įmonę domina galimybė padėti mūsų miesto krepšiniui siekti aukštesnių tikslų ir jaučiame didelę atsakomybę jų nenuvilti." - apie pažintį su "Splius" kalbėjo treneris.

"SPLIUS" bendrovei vadovaujantis Arymantas Klapatauskas mūsų miesto krepšininkams palinkėjo būti greitiems ir rezultatyviems kaip "SPLUS" teikiamos paslaugos:

"Linkime BC Kretinga komandai būtų tokiems greitiems kaip "SPLIUS" internetas ir rezultatyviems kaip pelningas verslas", - linkėjimus perdavė generalinis direktorius

Kas yra UAB "Splius"?

 "Splius"- Elektroninių ryšių ir telekomunikacijų paslaugas Šiaurės ir Vakarų Lietuvoje (šviesolaidinis internetas, išmanioji televizija, fiksuotas ryšys) uždaroji akcinė bendrovė.

UAB „Splius“ nuolat diegia naujausias technologijas elektroninių ryšių sferoje, todėl  klientai gali naudotis šviesolaidiniu internetu, kuris suteikia Šiaurės ir Vakarų Lietuvos gyventojams naujus kelius į duomenų perdavimą ir gavimą – garantuoja maksimalų perduodamų duomenų saugumą bei itin didelę spartą. Šios firmos paslaugomis jau gali pasinaudoti ir Kretingos miesto gyventojai, kuriems dėka naujai įdėtos  GPON technologijos, "SPLIUS" gali pasiūlyti itin kokybišką ir itin greitą internetą iki 1 Gigabito.

Ikona, uždaryti