Klaipėdos Tauralaukio rajone statys  teniso ir padelio kortus

Klaipėdos Tauralaukio rajone statys  teniso ir padelio kortus
AA

Rytinėje Klaipėdos miesto dalyje, Tauralaukio rajone, Lankiškių kvartale UAB „Romversa“ statys teniso (aikštelės plotas 38x66 m) ir padelio (aikštelės plotas 40x62 m) kortų kietų dangų aikšteles.

Tauralaukio teniso  ir pandelio kortai

Rytinė 1,7582 ha sklypo kraštinė ręmiasi į Klaipėda-Palangą kelią. Priešais sporto paskirties pastatą projektuojama automobilių parkavimo aikštelė (plotas 1160 m2). 

"Projektuojamo sporto paskirties pastato bendras plotas ~650 m2. Pastate projektuojamos patalpos administracijai, treneriams; numatoma patalpa prekybai, vaikų užimtumui; patalpos persirengimui, dušai; pietinėje pastato dalyje projektuojama maitinimo patalpa su virtuve; šiaurinėje dalyje numatytos techninėspatalpos inžinerinių tinklų įvadams ir įrangai", - rašoma projektiniuose pasiūlymuose.

Architektas Edgaras Žemantauskas pastatą suprojektavo taip, kad į jį bus galima patekti nuo automobilių stovėjimo aikštelės pusės. Šiame naujame 5 metrų, „sandwich“ tipo konstrukcijos pastate siūlys ne tik veiklas saugusiems, bet ir rūpinsis vaikų užimtumu.