Klaipėdos „Okinava” - stipriausių Lietuvos klubų TOP 5-tuke

Klaipėdos „Okinava” - stipriausių Lietuvos klubų TOP 5-tuke
AA

Šeštadienį, Kėdainiuose Jaunieji karatekos kovojo dėl Lietuvos čempiono vardo. 

Gausiose, net 660 dalyvių iš 38 Lietuvos kyokushin karate klubų surinkusiose varžybose, norint tapti nugalėtoju teko laimėti po 2-3 kovas, tad vaikai ant tatamio turėjo parodyti tikrą ryžtą, valią ir kovinę dvasią.

Sporto klubas „Okinava” su auklėtinių puikiais pasiekimais pateko į stipriausių Lietuvos klubų TOP 5-tuką. Bendroje klubinėje įskaitoje Okinaviečiai iškovojo: 4 aukso, 6 sidabro ir 6 bronzos medalius.

Klubo vadovė Diana Mačiūtė kartu su trenerėmis Kristina Basova ir Rima Lisinskaitė didžiuojasi, jog gali tinkamai auginti jaunąją kartą, vesti juos stipriu sportiniu keliu ir mokyti juos pasiekti savo asmeninių pergalių.

Varžybų metu ne tik sportininkai, tačiau ir teisėjai Kristina Basova, Kajus Malinen, Arsenij Djakov, Rasa Šeškauskaitė, Urtė Kaniavaitė, Paulius ir Herkus Zibaliai turėjo puikią galimybę tobulinti teisėjavimo įgūdžius ir pagilinti karate žinias matant viską iš kitos perspektyvos.

 

Sporto klubo „Okinava“ auklėtinių pasiekimai:

Lietuvos čempionais tapo Gintautas Saveika, Henrikas Toleikis, Kajus Žvaginis ir Kajus Loda.

Lietuvos vicečempionais tapo Vakaris Vitkus, Sruogis Balčiūnas, Margiris Kučikas, Mantvydas Kniukšta, Nojus Bundulas ir Mark Gaiduk.

Bronzos medalius iškovojo Ugnė Degutytė, Jonas Dūda, Goda Ruokytė, Rusnė Svipaitė, Orestas Purys ir Augustas Kazanavičius.