Klaipėdos „Okinava“ auklėtinis G. Razma – pasaulio KATA U18 vicečempionas

Klaipėdos „Okinava“ auklėtinis G. Razma – pasaulio KATA U18 vicečempionas
AA

Vasario 27 dieną virtualioje „Zoom“ platformoje vyko Pasaulio KATA klubų taurės varžybos. Skirtingose kategorijose iš viso dalyvavo virš tūkstančio dalyvių.

Šiose virtualiuoju būdu rengtose varžybose, šešiolikmetis klaipėdietis Gustas Razma, dėl garbaus titulo kovėsi su dar trisdešimt dvejais dalyviais jaunuolių U18 KATA kategorijoje (ang. Junior boys U18 KATA). Daugkartinis Lietuvos Karate Kyokushin čempionas Gustas Razma savo kategorijoje iškovojo vicečempiono titulą.

 

Dalyvavimas virtualaus tipo varžybose Gustui nebuvo svetimas, nes Europos čempionate “Zoom” platformoje jis jau buvo iškovojęs antrąją prizinę vietą.

“Į treniruotes einu šešis kartus per savaitę, treniruotė trunka iki valandos. Karate meno mokausi iš daugkartinės pasaulio ir europos čempionės Dianos Mačiūtės, kuri taip pat yra ir Klaipėdos “Okinava” sporto klubo prezidentė”, - pasakojo Gustas.

Paklaustas apie ateities planus jaunuolis negalėjo atsakyti nieko konkretaus, teigė apie tai dar kol kas nemąstantis. “Šiuo metu esu atsidavęs sportui, jam atiduodu visą save. Man šis apdovanojimas tarsi įrodymas, kad per sunkų darbą galima pasiekti viską”, - atviravo G. Razma.

Jaunuolio tėvai palaiko sūnaus atsidavimą karate sporto šakai. “Didžiuojamės savo Gustu. Dėkingi likimui, kad suvedė Gustą su Diana Mačiūte. Matome, kiek pastangų įdėjo ne tik pats Gustas, bet ir trenerė Diana, kuri neskaičiuoja nei savo laiko, nei jėgų”, - teigė Gusto mama Giedrė Razmienė.

Dėkojame Gustui už Klaipėdos vardo garsinimą savo puikiais pasiekimais.

Linkime tolimesnės sėkmės ir neišblėstančios energijos sportinių pasiekimų kelyje!

 

Ikona, uždaryti