Klaipėdos „Neptūnas“ startavo pergale LFF Optibet I lygos pirmose rungtynėse

Klaipėdos „Neptūnas“ startavo pergale LFF Optibet I lygos pirmose rungtynėse
AA

Klaipėdos „Neptūnas“ startavo pergale LFF Optibet I lygos pirmose rungtynėse Vilniuje LFF stadione rezultatu 0:1 (0:1) nugalėdami Vilniaus „Žalgirio B“ jaunuosius futbolininkus, taip iškovodami pirmuosius tris taškus naujajame sezone.

Klaipėdos „Neptūnas“ triumfavo pirmajame naujojo sezono mače svečiuose, sunkioje ir permainingoje kovoje sugebėję palaužti jaunųjų Vilniaus „Žalgirio B“ komandos pasipriešinimą. Rungtynės jau nuo pirmųjų minčių parodė, jog nebus lengvos nei vienai, nei kitai komandai, bekompromisinė kova kiekviename aikštės centimetre įrodė pirmųjų rungtynių svarbą.

Neptūniečiai į Vilnių išvyko ne pilnos sudėties dėl galutinai rungtynėms nesutvarkytų dokumentų, komandai negalėjo padėti du komandos naujokai, bet ir be jų komanda kovėsi, kaip liūtai.

Didžiausių pagyros žodžių nusipelnė komandos gynyba su D.Bondar priešakyje, jo ir komandos vartų sargo pastangomis uostamiesčio komanda iš sostinės grįžo nepralaimėję. Vienintelio įvarčio „į rūbinę“ autoriaus A.Raginio dėka pavyko iškovoti, taip trokštamą pirmąją pergalę čempionate.

Aukščiausią klasę rungtynių pabaigoje pademonstravęs ekipos vartininkas D.Komža žaidė lyg ant sparnų. G.Donnarumma režimą įjungęs vartų sargas ne tik 89 minutę atmušė 11 metrų baudinį, bet dar ir pakartotinį smūgį! Taip parodydamas, jog Klaipėda tiesiog negali pralaimėti. Apskritai sunkią gynyboje antrą rungtynių pusę žaidę ir varžovų spaudžiami „Neptūno“ futbolininkai iškovojo pelnytą pergalę 1:0.

Vilniaus „Žalgiris B“ – Klaipėdos „Neptūnas“ 0:1 (0:1)
Įvarčiai : 44‘ minutė A.Raginis

„Neptūnas“ : 89. D.Komža (GK), 2.E.Dusevičius, 14.P.Juška, 24.D.Bondar, 28.G.Domkus, 23.A.Skurdelis, 33.A.Ankudinovas 9.A.Raginis 8.S.Rakauskas 11.A.Spyčius, 90.ODovhyi
Atsarginiai : 1.E.Grudys (GK) 5.M.Velyvis, 13.T.Jonušas, 19.P.Lotužys, 29.A.Fiodorov, 31.J.Latakas, 77.D.Matihin

Reklama Ikona, uždaryti