Klaipėdos miesto rankinio klubas „Dragūnas“ laimėjo pirmąsias antrojo rato rungtynes

AA
Po mėnesio pertraukos į arenas grįžo Lietuvos rankinio lygos kovos. Klaipėdos miesto rankinio klubas „Dragūnas“ pirmąsias antrojo rato rungtynes žaidė Utenoje su vietos „Utena“, kur iškovojo pergalę 20 įvarčių skirtumu – 29:49 (14:24).
Nuo rungtynių pradžios dominavę Artūro Juškėno auklėtiniai užtikrintai krovėsi persvarą prieš aikštelės šeimininkus. Pasireikšti aikštelėje galimybę turėjo tiek komandos senbuviai, tiek jaunimas.
„Pirmojo kėlinio pirmąsias 15 minučių žaidėme viena sudėtimi, likusį kėlinio laiką – kita sudėtimi. Taip visi žaidėjai gavo savo žaidimo minučių. Šiandien pamatėme silpnų žaidimo vietų. Jos tokios pačios, kaip pirmame čempionato rate“, – komentavo „Dragūno“ strategas Artūras Juškėnas.
Jis akcentavo, kad vis dar yra spragų gynyboje, kurių sezonui įpusėjus jau neturėtų būti.
„Manau, kad praleidome per daug įvarčių – 29 įvarčiai į mūsų vartus Utenoje yra daug. Vis dėlto mes įmetėme 49, tad galbūt apskritai rungtynėse nebuvo viskas blogai. Bandome savo puolime įvesti naujovių, kol kas dar ne viskas pasiteisina, todėl dalis klaidų puolime yra atleistinos, vis dėlto gynybą reikia stiprinti“, – kalbėjo A. Juškėnas.
„Dragūno“ uždavinys šiuo metu yra kuo geriau pasiruošti artėjančioms Baltijos rankinio lygos rungtynėms – vasario 2 d. Estijoje laukia dvikova su Polvos „Serviti“ komanda, vasario 9 d. Klaipėdoje – su Dobelės „Tenax“ (Latvija), vasario 23 d. Klaipėdoje – su Zaporožės ZTR (Ukraina).
Sausio 29 d. Panevėžyje „Dragūnas“ žais Lietuvos rankinio lygos rungtynes su vietos „Grifo“ komanda, tačiau A. Juškėnas planuoja tartis dėl draugiškų rungtynių su stipresnėmis komandomis.
„Jei per vasario mėnesį Baltijos lygoje laimėsime 6 taškus, tikrai pateksime į atkrintamąsias, jei 4 – būsime priklausomi nuo kitų. Norisi tų 6 taškų, tai vienas svarbiausių uždavinių šiuo metu“, – pabrėžė A. Juškėnas.
Statistika
„Utena“: Arūnas Urbonas – 8 (4 iš 7 m), Eimantas Sinkevičius – 6, Pijus Jakimavičius – 4, Karolis Ubeika, Mantas Zabulis, Andrius Katinas, Dovydas Vitkus, Kasparas Ubeika – po 2, Aurimas Katinas – 1.
„Dragūnas“: Lukas Vanagas, Gytis Šmantauskas – po 8, Deividas Virbauskas – 7 (1 iš 7 m), Benas Butkus – 4, Tomas Valentukevičius – 4 (2 iš 7 m), Laurynas Simonavičius, Arvydas Bučius, Ignas Savičius, Lukas Simėnas – po 3, Edvinas Aidukonis, Orestas Biknius – po 2, Mykolas Lapiniauskas, Gintaras Cibulskis – po 1.