Klaipėdos gabiems ir talentingiems sportui mokiniams – prestižiniai ženkliukai

Klaipėdos gabiems ir talentingiems sportui mokiniams – prestižiniai ženkliukai
AA

Gruodžio 6 dieną 18 val. Klaipėdos piliavietės konferencijų salėje (Priešpilio g. 2) vyks Klaipėdos miesto moksleivių sporto apdovanojimai, kurių metu einamųjų metų Lietuvos Respublikos nacionalinių sporto šakų federacijų organizuojamų Lietuvos čempionatų pirmų vietų laimėtojams bus įteikti unikalūs su miesto simbolika pagaminti ženkliukai.

Sukurtas specialus ženkliuko dizainas, kuriame pirmu ryškumu atspindimas Klaipėdos miesto ženklas ir sporto pergalių siekis.  

Turėti šį ženkliuką bus prestižo ir garbės reikalas.

Kiekvienais metais šių ženkliukų dizainą planuojama šiek tiek pakeisti, kad gabiems ir talentingiems sportui mokiniams būtų stimulas kaskart siekti vis naujų sporto pergalių ir pasipildyti savo ženkliukų kolekciją.

Šiuo Klaipėdos miesto moksleivių sporto apdovanojimų ženkliuku galės didžiuotis tik Lietuvos čempionai, tad jį įsisegus į mokyklinės aprangos švarkelį, mokykloje visi žinos, kad tai – ne šiaip eilinis sportininkas, o tituluotas atletas – šalies čempionas ir jis gina būtent Klaipėdos miesto garbę, yra savotiškas mūsų miesto sporto ambasadorius.

„Sportininkai savo lentynose turi daugybę taurių, medalių, įvairių stiklinių ir medinių apdovanojimų, tad sukome galvas, kaip juos pamaloninti kažkuo išskirtiniu, ko dar iki šiol nėra buvę. Kilo mintis sukurti riboto tiražo ir išskirtinio dizaino Klaipėdos miesto moksleivių sporto apdovanojimų ženkliukus, skirtus būtent sportininkams, mūsų čempionams. Taip kuriama nauja graži tradicija, kuri, tikimės, pasiteisins ir gyvuos daugelį metų“, – sakė Klaipėdos miesto savivaldybės Sporto skyriaus vedėja Rasa Rumšienė.

Klaipėdos miesto moksleivių sporto apdovanojimai 2022 metais vyko pirmą kartą, o ankstesniais metais būdavo vienu metu apdovanojami visi talentingi moksleiviai – ir menininkai, ir muzikantai, ir įvairių mokslo olimpiadų dalyviai ir nugalėtojai.

Taigi, šis Klaipėdos miesto moksleivių sporto apdovanojimų renginys turėtų tapti tradiciniu, kasmet rengiamu metų pabaigoje.

Klaipėdos miesto moksleivių sporto apdovanojimų renginio organizatoriai: Klaipėdos miesto savivaldybė, Klaipėdos lengvosios atletikos mokykla ir Klaipėdos sportininkų namai.

Ikona, uždaryti