Klaipėdos braziliško džiu-džitsu sportininkai iš tarptautinių varžybų Latvijoje grįžo su 10 medalių

Klaipėdos braziliško džiu-džitsu sportininkai iš tarptautinių varžybų Latvijoje grįžo su 10 medalių
AA

Šių metų rugsėjo 9d. braziliško džiu-džitsu komanda MASCARENHAS TEAM KLAIPEDA dalyvavo  AJP TOUR LATVIA NATIONAL JIU-JITSU CHAMPIONSHIP 2023 – GI & NO-GI turnyre Siguldoje, Latvijoje.

Lietuvai atstovavo net 12 komandos narių, tame tarpe 3 vaikai.

Iš viso klaipėdiečiai parsivežė net 10 medalių: 6 aukso, 3 sidabro, 1 bronzos.

Vakaris Mečionis toliau sėkmingai skina pergales mėlynų diržų suaugusių svorio kategorijoje –70 kg. Iškovojo auksą. Vakaris rodo neįtikėtinus rezultatus nuo to laiko, kai pradėjo sportuoti BJJ, per vienerius metus jis jau dalyvavo 7 varžybose, iš kurių laimėjo net 5 pirmąsias vietas.

Tadd Ilgas mėlynų diržų suaugusiųjų -84 kg taip pat pelnė auksą. Jis yra nuolatinis prizinių vietų laimėtojas. Sportininkas visuomet demonstruoja įspūdingas kovas, taip pat ruošiasi mišrių kovos menų profesionaliai pirmajai kovai Danijoje.

Vytautas Jurevičius baltų diržų Master 2 –77kg svorio kategorijoje po intensyvių kovų iškovojo auksą. Jis sportuoja apie pusantrų metų, prieš tai nelabai sėkmingai dalyvavo dvejose varžybose, bet niekada nesustojo treniruotis, jo ryžtas, stipri valia ir užsispyrimas davė stulbinantį rezultatą.

Džiugas Juškevičius kovojo Boys GI/Teen/Baltų diržų -62kg svorio kategorijoje ir po įnirtingų kovų pelnė auksą. Vaikinas dar tik apie puse metų treniruojasi, tačiau greitai mokosi ir tobulėja. Jis be galo džiaugiasi pergale šiose tarptautinėse varžybose ir jau nekantrauja dalyvauti kitose varžybose.

Vitas Adomaitis turėjo kovoti Boys GI/Junior –66 kg Baltų diržų svorio kategorijoje, tačiau organizatorių buvo perkeltas į-78kg kategoriją. Vitui tai apskritai buvo pirmosios varžybos po pusmečio intensyvių treniruočių. Jis pasirodė šauniai ir įveikęs sunkesnį priešininką taškų persvara pelnė aukso medalį.

Eljotas Zaremba Boys GI/Kids2 Pilkų diržų -23kg svorio kategorijoje finale buvo nesustabdomas ir savo priešininką įveikė per 2 sekundes skausmingu veiksmu ir užtikrintai laimėjo pirmąją vietą. Berniukas ką tik buvo grįžęs su trimis aukso medaliais iš Las Vegase  (JAV) vykusio pasaulio čempionato. Kaip žinia, mažasis Eljotas iš Šilutės yra daugkartinis Lietuvos ir tarptautinių varžybų nugalėtojas, dažnai treniruojasi Klaipėdoje pas trenerį Iran Mascarenhas bei atstovauja Mascarenhas Team Klaipeda.

Vasarė Jurevičiūtė Girls Gi/Kids2, -29kg ir Jogaila Kaubrys Boys Gi/ Kids2, -23 kg baltų diržų  svorio kategorijoje yra naujokai šiame sporte. Vaikai treniruojasi apie keturis mėnesius, yra labai kovingi ir ištvermingi, savo drąsą pademonstravo pirmosiose varžybose. Vasarei pavyko laimėti antrąją vietą ir ji pasidabino sidabro medaliu.  Jogaila labai gražiai ir stipriai kovėsi liūto širdimi, tačiau šįkart sėkmė nusišypsojo priešininkui.  Reikia pažymėti, kad tai yra komandos narių vaikai, kurie sportuoja kartu su tėveliais, trenerio darbo bei savo tėviška motyvacija siekia rezultatų. Braziliškas džiu-džitsu Mascarenhas Team Klaipeda komandoje tampa šeimų sportu.

Gustas Rakauskas suaugusių baltų diržų -77kg svorio kategorijoje iškovojo antrąją vietą. Vaikinas sportuoja apie metus, kurį laiką buvo išvykęs iš Lietuvos ir turėjo pertrauką sporte, tačiau grįžo ir jo įgūdžiai, kurių išmoko komandoje, atsiskleidė iš naujo, savo antrosiose varžybose laimėjo sidabro medalį.

Nikolaj Thyge suaugusių mėlynų diržų -77kg svorio kategorijoje laimėjo sidabrą. Nors vaikinas yra danų tautybės, tačiau daug laiko praleidžia Klaipėdoje treniruodamasis Mascarenhas Team Klaipeda. Jis sportuoja ne tik BJJ, bet ir mišrius kovos menus, todėl patobulinti savo įgūdžius nuolat atvyksta į Klaipėdą būtent pas trenerį Iran Mascarenhas. Po ilgesnės pertraukos vėl sėkmingai sugrįžo į kovų areną.

Raimonda Adomaitienė suaugusių mėlynų diržų -62kg svorio kategorijoje pelnė bronzos medalį.

Varžybos Latvijoje komandai buvo išties labai sėkmingos, senieji nariai užtikrintai apgynė savo vardą, o naujųjų debiutas buvo taip pat labai įspūdingas.  Komandos gretos didėja, čempionų daugėja. O dabar prasidėjo pasiruošimas kitoms varžyboms.

Reklama Ikona, uždaryti