Klaipėdiečiai MMA sportininkai iškėlė Lietuvos vėliavą Danijoje

Klaipėdiečiai MMA sportininkai iškėlė Lietuvos vėliavą Danijoje
AA

Šių metų rugsėjo 30d. Middelfart mieste, Danijoje, įvyko svarbus, aukšto lygio, profesionalus mišrių kovos menų (MMA) renginys, organizuojamas vienos iš didžiausių ir stipriausių organizacijų Danijoje  „MMA GALLA".

Tą vakarą renginyje vyko 11 profesionalių kovų, tarp kurių puikiai pasirodė klaipėdiečiai iš „MASCARENHAS TEAM Klaipėda" klubo. Pasiruošimas šiam turnyrui vyko ilgai ir disciplinuotai, tačiau sunkus darbas atpirko. Sportininkams varžybos buvo itin sėkmingos. Danų renginio organizavimas ir svetingumas taip pat buvo nepriekaištingas.

sportas

TADD ILGAS (18m.) svorio kategorijoje 80.9 kg kovojo prieš varžovą iš Danijos Rasmus Elehrs (36m.) 80.5 kg. Tai buvo ilgai lauktas sportininko pro debiutas suaugusiųjų.klasėje. Tadd jau keletą metų treniruojasi MMA, taipogi yra daugkartinis BJJ čempionas Lietuvoje ir užsienyje. Tadd parodė įspūdingus kovos elementus, ir po 3.25 min laimėjo kovą skausmingu veiksmu – kaklo smaugimu (rear neck choke).

DEIVIDAS DAIVIDAVIČIUS (21m.) svorio kategorijoje 77,6 kg kovojo prieš varžovą iš Danijos Simon Seiler (30m.) 77.5 kg.  Deividui tai buvo trečioji profesionali MMA kova, bet pirmoji - užsienyje. Lietuvoje dvi iš kovų buvo laimėtos. Jis taip pat yra ir BJJ mėlyno diržo savininkas.  Deivido kova buvo ne tik graži, bet ir greita. Jis sugebėjo laimėti kovą rankos laužimu (armbar) tik per 50s.

Reikia paminėti, kad danų kovotojai yra gerai žinomi savo šalyje, turintys ne vieną pergalę savo sąskaitoje. Auditorijoje pagrinde buvo girdėti daniškos publikos savų sportininkų palaikymas. Dėt to mūsiškiai jautėsi ne itin jaukiai. Žinoma, šalia buvo treneris IRAN MASCARENHAS, keletas komandos draugų, kurie visapusiškai stengėsi padėti Tadd ir Deividui. Tačiau, visų maloniai nuostabai, kai lietuviai žengė į ringą, pasigirdo skanduotė “Lietuva”. Kaip vėliau paaiškėjo, lietuvaičiai, gyvenantys Danijoje, atvyko į renginį palaikyti lietuvių. 

Tadd Ilgas ir Deividas Daividavičius turnyrui ruošėsi pas trenerį Iran Mascarenhas klube “BJJ imtynių klubas Team Mascarenhas” Klaipėdoje.  Šios pergalės atveria daugiau galimybių sportininkams dalyvauti profesionaliose kovose užsienyje. Ruduo komandai intensyvus metas – jau netrukus laukia kitos, BJJ varžybos Šiauliuose.

 

Ikona, uždaryti