Klaipėda kviečia į didžiausią būrelių ir sporto mugę: bemaž pusšimtis pramogų ir sporto rungčių - nemokamai

Klaipėda kviečia į didžiausią būrelių ir sporto mugę: bemaž pusšimtis pramogų ir sporto rungčių - nemokamai
AA

Rugpjūčio 26 dieną (šeštadienį) nuo 11 iki 17 val. Klaipėdos poilsio parkas taps sporto, meno, kūrybos, technikos, intelektualios veiklos ir žaidimų miestu, o jo „gyventojai“ Jums pristatys veiklas, skirtas kryptingam mokslo metų užimtumui, supažindins su įvairiomis sporto šakomis, kvies dalyvauti įdomiausiuose ir smagiausiuose užsiėmimuose ir patirti tik geriausias emocijas!

Šios mugės metu visi lankytojai kviečiami ne tik pamatyti, bet ir pabandyti, sudalyvauti, pabendrauti ir išsirinkti sau tinkamą sporto šaką. O čia pat vyksiančios "Akropolio" šeimų estafečių varžybos suburs aktyvias šeimas susirungti ir smagiai praleisti laiką.

Būrelių ir sporto mugės metu Poilsio parke įvairiose vietose savo veiklas pristatys bemaž pusšimtis sporto, meno, kūrybos, technikos ir intelektualios veiklos būrelių, vyks galybė varžybų ir sporto rungčių.

Poilsio parke pirmą kartą būrelių ir sporto mugės metu iškils OCR 100 m kliūčių ruožas. Čia varžysis profesionalūs atletai, o visiems, kurie nori tik išbandyti OCR sportą leisime bandyti įveikti šį kliūčių ruožą nemokamai, tik pagal organizatorių nurodymus (be laiko fiksavimo).

Taip pat vyks teniso, futbolo, paplūdimio tinklinio, orientavimosi sporto, stalo teniso ir disgolfo turnyrai, geriausieji bus apdovanoti Klaipėdos sporto festivalio medaliais ir rėmėjų prizais.

Renginyje Jūs taip pat rasite būrelius vaikams, siūlančius:
– Įvairias sporto šakas;
– Meno ir kūrybiškumą ugdančius būrelius;
– Naujųjų technologijų;
– Muzikos;
– Užsienio kalbų;
– Verslumą ir lyderystę skatinančius būrelius bei kitus neformalaus ugdymo atstovus;
– O taip pat galėsite įsigyti “protingas” knygas ir lavinamuosius žaidimus.

Būrelių ir sporto mugės tikslas – skatinti kryptingą vaikų ir paauglių užimtumą mokslo metais, taupyti tėvų laiką ieškant tinkamos veiklos savo vaikams, tad atėjusios į renginį šeimos ras gausybę įvairių neformalaus švietimo įstaigų, siūlančių užimtumą vaikams Klaipėdoje, turės galimybę susipažinti su būrelių atstovais, užsiregistruoti į grupes, o per integruotas veiklas – greičiau atsirinkti tai, kas jiems patinka.

Renginys lankytojams NEMOKAMAS!

Organizatoriai: Klaipėdos miesto savivaldybė, BĮ Klaipėdos miesto lengvosios atletikos mokykla ir Klaipėdos sportininkų namai.

Išsami Būrelių ir sporto mūgės programa: http://klaipedossportofestivalis.lt/wp-content/uploads/2023/08/BENDRA-PROGRAMA.pdf

Kviečiame susipažinti su renginio planu ir dalyvių sąrašu (prisektuke pridėtas vizuaalas).

klaipėdos parkas

klaipėda sporto mugė

Reklama Ikona, uždaryti