Klaipėda į sporto ir pramogų veiklą įtraukė tūkstančius žmonių

Klaipėda į sporto ir pramogų veiklą įtraukė tūkstančius žmonių
AA

Klaipėdos poilsio parke po atviru dangumi vykusi būrelių ir sporto mugė išjudino tūkstančius klaipėdiečių ir miesto svečių - į sporto, meno ir įvairias pramogines veiklas įsiliejo būriai žmonių.

Būrelių ir sporto mugės metu Poilsio parke įvairiose vietose savo veiklas pristatė bemaž pusšimtis sporto, meno, kūrybos, technikos ir intelektualios veiklos būrelių. 

sporto mugė

Dalyvius džiugino puikus oras, o nuotaikas praskaidrino už įvairias rungtis gauti Klaipėdos sporto festivalio medaliai ir įvairūs rėmėjų prizai.

Poilsio parkas buvo tapęs sporto, meno, kūrybos, technikos, intelektualios veiklos ir žaidimų miestu, vyko galybė sporto rungčių ir varžybų, smagių užsiėmimų, o džiaugsmo emocijos tiesiog liejosi per kraštus.

Būrelių ir sporto mugės lankytojai galėjo ne tik pamatyti, bet ir pabandyti, sudalyvauti, pabendrauti ir išsirinkti sau tinkamą sporto šaką.

SPORTO MUGĖ

 

Klaipėdoje net visą mėnesį vyko Klaipėdos sporto festivalio renginių ciklas, o baigiamasis akcentas buvo didžiausia Būrelių ir sporto mugė.

klaipėdos sporto festivalis

Organizatoriai: BĮ Klaipėdos miesto lengvosios atletikos mokykla, Klaipėdos sportininkų namai ir Klaipėdos miesto savivaldybė pasidžiaugė, kad finalinis Klaipėdos sporto destivalio renginys sutraukė didelį būrį sporto ir aktyvaus laisvalaikio mėgėjų.