Kauno braziliškojo Džiu-Džitsu turnyre - įspūdingos klaipėdiečių pergalės

Kauno braziliškojo Džiu-Džitsu turnyre  - įspūdingos klaipėdiečių pergalės
AA

Gruodžio 9 d. Kaune įvyko KAUNAS JIU-JITSU SOSTINĖ 2023 atvirasis turnyras, kurį organizavo Lietuvos braziliškojo Jiu-Jitsu asociacija. Be lietuvių dalyvavo sportininkai iš Latvijos, Ukrainos, Baltarusijos ir kt. Varžybose gausiai dalyvavo BJJ imtynių klubas Team Mascarenhas Klaipeda ir iš viso į pajūrį parvežė 8 aukso, 4 sidabro ir 5 bronzos medalius.

džiu džitsu

VAKARIUI MEČIONIUI (Male Gi/Blue/ Adult/-70kg),kaip visada, nebuvo lygių. Vaikinas užtikrintai laimėjo aukso medalį.

TADD ILGAS (Male Gi/Blue/Adult/-88,3 kg) po įspūdingų kovų pelnė pirmąją vietą.

GUSTAS RAKAUSKAS (Male Gi, Blue, Adult/-76 kg) pasidabino aukso medaliu.

MARIUI DAUGĖLAI (Male Gi, White/Adult/-82,3 kg) tai buvo debiutinės varžybos, kur jis pasirodė labai stipriai ir iškovojo trečiąją vietą.

MINDAUGAS KAUBRYS (Male Gi/White/ Master 3(41+)/-100,5 kg savo antrosiose varžybose pelnė sidabrą.

VLADIMIRS RIMKEVICS (Male Gi, Purple/Adult/-76 kg), bičiulis iš Latvijos, atstovavęs Mascarenhas Tem Klaipėda komandą, iškovojo pirmąją vietą.

BAYRAM CHARYYEV (Male Gi/Blue/Adult/-70 kg), turkmėnų tautybės bičiulis iš Latvijos, taipogi atstovavęs Klaipėdos komandą, laimėjo trečiąją vietą.

VYTAUTAS JUREVIČIUS (Male Gi, White,Adult/-76kg) pelnė bronzos medalį.

MAKSIM CHABAN (Boys Gi/Orange/Teen III (15 Yrs)/-65,10 kg) iškovojo aukso medalį.

DŽIUGAS JUŠKEVIČIUS (Boys Gi/Orange/Teen III (15 Yrs)/-65,10 kg) laimėjo sidabro medalį.

ELJOTAS ZAREMBA (Boys Gi/Grey/Mighty Mite III (6Yrs)/-25,20 kg) buvo nepralenkiamas. Nors berniukui finale teko kovoti su dviem metais vyresniu varžovu, tai nesukliudė pelnyti aukso medalio.

Broliukai dvyniai JONAS GRINČINAITIS bei PAULIUS GRINČINAITIS (Boys Gi/White/Mighty Mite III (6Yrs)/-25,20 kg) abu dalyvavo toje pačioje svorio kategorijoje ir taip pat buvo apdovanoti, aukso bei sidabro medaliais.

Vyrų absoliutaus svorio kategorijoje mėlynų diržų grupėje (Male absolute Gi/ Blue/ Adult/Open weight) ant pakylos lipo ir taure pasidalijo net trys BJJ Imtynių klubo Team Mascarenhas Klaipeda nariai. Nugalėtojais tapo Gustas Rakauskas, Tadd Ilgas, Vakaris Mečionis bei klubą atstovavęs bičiulis iš Latvijos Vladimirs Rimkevics.

„BJJ Imtynių klubas Mascarenhas Team Klaipeda bendradarbiauja su įvairių šalių BJJ sportininkais, palaiko vieni kitus, o tai yra puiki galimybė komandos nariams mokytis vieniems iš kitų, tobulėti ir užmegzti tarptautines draugystes. Be jokios abejonės, šios sportininkų pergalės yra didžiulis kasdienio darbo rezultatas ir atsidavusio šiam sportui charizmatiškojo brazilų trenerio Iran Mascarenhas pastangos. Klube laukiami visi būsimi čempionai ir tiesiog norintys mėgėjiškai sportuoti", - rašoma klubo pranešime.