Jubiliejiniame graplingo taurės turnyre - Klaipėdos krašto sportininkų medaliai

AA

Prieš dvi savaites dešimties metų jubiliejų atšventusi Lietuvos graplingo federacija (LGF) Panevėžyje surengė jubiliejinį taurės turnyrą, kuriame puikiai pasirodė Klaipėdos krašto sportininkai.

Į Panevėžį atvyko net 300 dalyvių, kurie atstovavo 38 klubams. Taip pat buvo svečių iš Latvijos, Estijos, Ukrainos, Kirgizijos, Suomijos, Italijos ir JAV. Dauguma šių šalių sportininkų tapo savo svorio kategorijų nugalėtojais arba antros vietos laimėtojais.

Per šias varžybas buvo išdalinti 90 aukso, 86 sidabro ir 54 bronzos medaliai, kuriuos įteikė Panevėžio miesto savivaldybės sporto skyriaus specialistė Živilė Užtupaitė.

Medalius pelnė ir Klaipėdos krašto spirtininkai.

Aleksandras Juzik (Roger Gracie Academy Klaipėda) svorio kategorijoje iki 64 kg, su Kimono ir be Kimono finale įveikė savo ilgametį varžovą, patyrusį sporto meistrą Konstantin Mokšin ir abiejose disciplinose tapo čempionu!

Aleksandras Juzik taip pat buvo išrinktas geriausiu 2023 m. su Kimono sportininku.

aleksandras

Čempionate taip pat dar dalyvavo ir Pamario krašto auksinis berniukas, Lietuvos rekordininkas Eljotas Zaremba ir Deimanas Sabonio, kurie atstovavo MASCARENHAS TEAM KLAIPĖDA.

dziu dzitsu

Eljotas svorio kategorijoje iki 25kg Gi ir No Gi diciplinose tapo čempionu laimėdamas dvi pirmas vietas.

D.Sabonis svorio kategorijoje 32 kg, Gi ir No-Gi diciplinose, užėmė dvi antras vietas. Tai buvo jaunojo sportininko pirmosios varžybos kuriose pasirodė puikiai.

Eljotas Zaremba dar taip pat susilaukė Lietuvos Graplingo Federacijos prezidento Kęstučio Smirnovo ir Živilės Užtupaitės sveikinimų už nuostabius darbus ir labai didelius laimėjimus 2023 metais. Tai puikus pavyzdys kitiems ir didžiausia pagarba mažajam sportininkui bei visai Iran Mascarenhas komandai iš Klaipėdos.