Išrinktos sportiškiausios policijos įstaigos

Išrinktos sportiškiausios policijos įstaigos
AA

Kaip ir kiekvienais metais, policijos įstaigos ne tik varžosi atskiruose sporto renginiuose, bet ir už juos renka įskaitinius taškus bendrojoje policijos sporto renginių įskaitoje. Metų pabaigoje, susumavus visus taškus, paaiškėja sportiškiausia policijos įstaiga.

2022 metais įvyko 24 policijos sporto renginiai, iš kurių net 20 buvo įskaitiniai – juose policijos įstaigos gavo įskaitinius taškus. Visuose sporto renginiuose vyko gan atkaklios kovos, o kai kurių komandų pozicinės vietos paaiškėjo tik pasibaigus paskutinėms varžyboms.

Lyginant su praėjusiais metais, šiemet lyderių trejetas išliko toks pat, tik pasikeitė pozicijos. Šiais metais pirmąją vietą iškovojo Vilniaus apskr. VPK, surinkęs 104 taškus. Antroje vietoje liko Kauno apskr. VPK su 94 taškais, o su 71 tašku trečioje vietoje įsitaisė Tauragės apskr. VPK. Tauragiškiams ant kulnų visus metus lipę klaipėdiečiai, liko ketvirti (68 taškai).

Tarp penktosios ir šeštosios vietos tik 1 taško skirtumas – su 49 taškais 5 vietą užėmė Panevėžio apskr. VPK, o Lietuvos policijos mokykla, surinkusi 48 taškus, tenkinasi šeštąja vieta.

Komandos prizininkės tradiciškai bus paskatintos atitinkama lėšų suma, kurią galės panaudoti savo policijos įstaigos sportinei veiklai.

Reklama Ikona, uždaryti