Įspūdingai puolime žaidęs „Neptūnas“ iškovojo užtikrintą pergalę

AA

Klaipėdos „Neptūnas“ iškovojo antrąją pergalę „Citadele-KMT“, kai ketvirtadienio vakarą nugalėjo Prienų „Labas-Gas“ komandą rezultatu 110:89 (19:17, 28:24, 29:22, 34:26). Tai buvo antroji klaipėdiečių pergalė šiame turnyre.

Rungtynių starte komandos apsikeitė keliomis sėkmingomis atakomis, o rezultatas bylojo lygybę (9:9). „Neptūnas“ surengęs 6:0 atkarpą įgijo 6 taškų pranašumą, bet kėliniui pasibaigus, klaipėdiečiai disponavo vos 2 taškų persvara (19:17).

Antrajame ketvirtyje, po G. Bergaudo, dvitaškio metimo, prieniškiai pirmavo 4 taškų skirtumu (21:25), bet A. Wiley traukiamas uostamiesčio klubas ne tik atstatė lygų rezultatą, bet taip pat ir padėjo klaipėdiečiams vėl susigrąžinti persvarą. Antrojo kėlinio ir pirmos rungtynių dalies gražiausią epizodą sukūrė M. Brazio komanda. Per kiek daugiau nei 3 sekundes, „Neptūnui“ pavyko ne tik persivaryti kamuolį per visą aikštę, bet ir skambant sirenai smeigti tritaškį metimą (47:41).

Puikiai pirmoje susitikimo dalyje rungtyniavo A. Wiley, pelnęs 14 taškų ir atkovojęs 7 kamauolius, o M. Girdžiūnas pasižymėjo 10 taškų.

Trečiojo kėlinio pradžioje komandos kibo viena kitai į atlapus, bet antrajame kėlinyje užsikūręs „Neptūno“ puolimas ir toliau dirbo kokybiškai. M. Girdžiūno ir A. Wiley tandemas varė į neviltį Prienų komandą ir didino uostamiesčio ekipos persvarą. D. Gailiaus dvitaškis metimas suteikė M. Brazio auklėtiniams rekordinę 17-os taškų persvarą, bet svečiai prieš ketvirčio pabaigą atsilikimą sumažino iki 13 (76:63).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Neptūnas“ smaginosi atakuodami krepšį. Po du tolimus metimus pridėjo N. Mineikis ir M. White’as, O. Pleikys pataikė iš dviejų taškų nuotolio, o tas pats M. White’as pelnė ir žiūrovus pamalonino šimtuoju tašku.

Klaipėdos „Neptūnas“: A. Wiley 22 (8 atk.kam.), M. Girdžiūnas 18 (4 per.kam.), N. Mineikis 15, M. White’as 14, Ž. Janavičius 6 (10 rez.perd.).

Prienų „Labas-Gas“: D. Domarkas 17, G. Bergaudas 15, I. Osborne’as ir R. Gadiliauskas – po 13.