Įsibėgėjantis „Neptūnas“ pergalių seriją pratęsė Kėdainiuose

AA

Kėdainių „Nevėžį-Optibet“ palaužusiems Mindaugo Brazio auklėtiniams tai buvo antroji pergalė iš eilės LKL ir ketvirtoji įskaitant kovas Citadele Karaliaus Mindaugo taurės turnyre.

Ketvirtąją pergalę Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) iškovojo Klaipėdos „Neptūnas“ (4-5), išvykoje 71:67 (15:21, 18:16, 23:17, 15:13) palaužęs Kėdainių „Nevėžio-Optibet“ krepšininkus (3-6).

Rungtynėse viskas sprendėsi paskutinėmis sekundėmis. Likus šiek tiek daugiau nei 30 sekundžių iki ketvirtojo kėlinio pabaigos „Nevėžis“ atsilikinėjo 3 taškais (64:67), kamuolį turėjo šeimininkai, tačiau Žagaro tritaškis skriejo pro šalį, o kamuolį nusiėmė Matas Jogėla, kuris netrukus buvo subauduotas.

24-erių puolėjas pataikė vieną baudos metimą iš dviejų ir suteikė „Neptūnui“ 4 taškų pranašumą (68:64). Greitą ataką surengę Gedimino Petrausko auklėtiniai smeigė tritaškį nuo lentos, kurį realizavo Bradas Davisonas ir deficitą sumažino iki minimalaus (67:68).

Likus 9 sekundėms kėdainiškiai prasižengė prieš Deividą Gailių, kuris taip pat pataikė tik vieną baudą iš dviejų. „Nevėžis“ turėjo dviejų taškų deficitą (67:69) ir kamuolį savo rankose, tačiau į priekį nuskubėjusio Davisono metimas iš po krepšio buvo netikslus, o kamuolį atkovojęs Paulius Petrilevičius užmynė ant galinės linijos, o susitikimą taikliomis baudomis uždarė tas pats Gailius.

Klaipėdos ekipos gretose išsiskyrė Gailius, kurio sąskaitoje per 21 minutę buvo 17 taškų (1/3 dvit., 3/7 trit., 6/8 baud.), 3 atkovoti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai bei 19 naudingumo balų.

Kėdainių komandai Paulius Petrilevičius per 29 minutes pelnė 16 taškų (4/6 dvit., 0/1 trit., 8/8 baud.), atkovojo 11 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 26 naudingumo balus.

„Nevėžis-Optibet“: Paulius Petrilevičius 16 (4/6 dvit., 8/8 baud., 11 atk. kam., 5 kld., 26 naud.), Artūrs Žagars 13 (3/8 trit.), Bradas Davisonas 12 (2/9 trit., 6 atk. kam.), Danielius Lavrinovičius 8 (6 atk. kam.), Justinas Marcinkevičius 7.

„Neptūnas“: Deividas Gailius 17 (3/7 trit., 6/8 baud.), Nojus Mineikis 14 (4/6 trit.), Matas Jogėla 12 (1/5 trit., 7 atk. kam., 3 blok.), Žygimantas Janavičius 8 (4/5 dvit., 5 atk. kam., 4 rez. perd., 6 kld.).