Į Lietuvos miestus atvyksta „LKL Street x RIMI“ – krepšinio treniruotės, kuriose laukiamas kiekvienas

AA

Už lango atėjus pavasariui prasideda ne tik lemiamų kovų metas „Betsafe-LKL“ čempionate, bet ir laikas, kuomet į lauką traukia būriai aktyviai laisvalaikį leidžiančių ir po žiemos bendravimo išsiilgusių žmonių.

 

Lietuvos krepšinio lyga (LKL) kartu su klubais bei pagrindiniu rėmėju „Rimi“ visus be išimčių skatins šį laiką gatvės krepšinio aikštelėse iki pat rudens praleisti aktyviai, smagiai ir prasmingai. Tai padaryti padės naujai užgimusi iniciatyva – „LKL Street x RIMI“.

Visuose lygos miestuose jau netrukus startuos nemokamos gatvės krepšinio treniruotės, pasitelkiant smagius ir įtraukius krepšinio žaidimus. Dalyvauti šiuose užsiėmimuose kviečiami visi – berniukai, mergaitės, mėgėjai, profesionalai, jaunesni ar vyresni.

Taip siekiama visą tautą vienijantį sportą padaryti dar prieinamesnį ir įtraukesnį, skatinti betarpišką ryšį, komandinį darbą, kūrybiškumą ir įvairovę vietos bendruomenių tarpe.

„Į „Betsafe-LKL“ miestus atvežame gatvės krepšinio treniruotes, kurios taps miestų traukos ir susibūrimų vieta. Treniruočių metu ne tik žaisime kašę, bet ir klausysime geros muzikos, pabūsime draugų rate.

Treniruotėse dalyvaus ir „Betsafe-LKL“ klubų žaidėjai, kuriuos dauguma mūsų mato tik per televizorių ar arenoje. Dabar galėsime juos ne tik pamatyti iš dar arčiau, bet ir, pavyzdžiui, sužaisti vienoje komandoje.

Jaukia aplinka kartu su žaidėjais pasirūpins treneriai ir koordinatoriai. Kiekvienoje aikštelėje garsiai skambės muzika, tikimės, kad skambės ir jūsų juokas. Pavasaris atėjo. Varom į kiemą“, – kviečia vienas LKL vadovų, Justinas Liaudinskas.

„Tikriausiai daugelis sutiks, kad krepšinis vienaip ar kitaip šalia visų mūsų. Vieni pradėjo žaisti jį kieme nuo mažų dienų o kiti aistringai stebėjo nacionalinės rinktinės varžybas. Džiaugiamės, galėdami prisidėti prie projekto „LKL Street x RIMI, kurio metu įvairių miestų gyventojams pavyks ne tik pažaisti gatvės krepšinį su bendraminčiais, bet ir pasisemti patirties iš patyrusių trenerių ar žinomų krepšinio grandų.

O kaip ir krepšinio aikštelės kiemuose, taip ir mūsų parduotuvės visuomet kažkur šalia namų - kieme, čia pat, kur patogu. Džiaugiamės, kad galime stiprinti bendruomeniškumą ir tose vietose, kur yra mūsų pirkėjai. O nemažiau svarbu, kad visuomet skatiname rinktis sveikiau - ne tik judėjimą, bet ir maistą, kurio mūsų parduotuvėse turime itin platų asortimentą. Tad raginsim kartu mušinėdami kamuolį varyti į kiemą ir dalintis geromis emocijomis.“ – sakė „Rimi“ generalinis direktorius Vaidas Lukoševičius.

„LKL Street x RIMI“ veidais tampa puikiai visiems pažįstami krepšininkai – Deividas Sirvydis, Arnas Butkevičius, Mindaugas Kuzminskas, Šarūnas Vasiliauskas ir kiti. Užsiėmimų metu bus garantuojama saugi ir tolerantiška aplinka, o po jų su dalyviais vyks diskusijos ir refleksijos.

Iš viso planuojama surengti iki šimto tokių užsiėmimų, kuriuos galiausiai vainikuos rugsėjo mėnesį vyksiantis gatvės krepšinio festivalis.

Šiuo metu treniruočių tvarkaraštis dar sudarinėjamas. Daugiau info rasite čia