E. Butvilas tęs kovą tik vienetų turnyre

AA

Edas Butvilas naktį į trečiadienį „Australian open“ jaunių iki 18 metų teniso turnyre išgyveno dvi dramas – laimėjo vienetų aštuntfinalio kovą, tačiau su kroatu Mili Poljičaku pralaimėjo dvejetų ketvirtfinalio mūšį.

Į Tarptautinės teniso federacijos (ITF) jaunių reitingo 9-ąją vietą (iš 11-osios) pakilęs klaipėdietis vienetų grupės aštuntfinalyje gana nesunkiai įveikė 12-ąjį pagal skirstymą – Honkongo tenisininką Colemaną Wongą (ITF-20) – 7:6, 6:1.

Sunkus išbandymas E. Butvilo lauks ketvirtfinalyje.

Lietuvis susirems su turnyro favoritu – 1-ąja turnyro rakete Bruno Kuzuhara.

Amerikietis aštuntfinalyje 6:4, 6:1 pranoko argentinietį Lautarą Midoną.

Jaunių vienetų varžybose užfiksuota pirmoji staigmena. Pralaimėjo E. Butvilo partneris dvejetų turnyre – Mili Poljičakas. 2-asis pagal skirstymą kroatas 6:3, 1:6, 5:7 gavo antausį nuo 13-osios raketės – amerikiečio Ozano Colako.

Dar sykį M. Poljičakas, šįkart su E. Butvilu, suklupo dvejetų varžybose. Jie ketvirtfinalyje 3:6, 6:7 (0) įsigudrino pralaimėti į pajėgiausių porų aštuntuką nepatekusiems tailandiečiui Tanapattui Nirundornui ir kanadiečiui Jadenui Weekesui.

Būtent dvejetų grupėje buvo siejamos didžiausios viltys triumfuoti, nes lietuvio ir kroato tandemas buvo favoritas (1-asis pagal skirstymą) Melburne.