Banglenčių čempionate šešiolikmetis klaipėdietis iškovojo pirmąją vietą

Banglenčių čempionate šešiolikmetis klaipėdietis iškovojo pirmąją vietą
AA

Šešiolikmetis iš Klaipėdos Orestas Nomgaudas, rugsėjo 20 dieną, Liepojoje prie šiaurinio molo (Latvija), dalyvavo banglentininkų čempionate, kuriame iškovojo pirmąją vietą.

orestas nomgaudas

Iš viso čempionate kovėsi septyniolika sportininkų, iš kurių septyni buvo iš Lietuvos.  Į finalą pateko keturi lietuviai. Pirmąją vietą iškovojo Orestas Nomgaudas iš Klaipėdos (10.24 balai), antrąją Tomas Ūksas iš Klaipėdos (8.90 balų), trečiąją vietą pelnė Donatas Meškauskas iš Anykščių (8.83 balai) ir ketvirtoji vieta atiteko Girmantui Neniškiui iš Vilniaus (7.57 balai).

Orestas varžybose atstovavo „Vandens supynių“ mokyklą. Kaip teigia mokyklos vadovas ir treneris Averjanas,  širdis džiaugiasi už augantį talentą. „Orestas bangas gaudyti pradėjo vos trylikos metų. 2019-aisiais šiame čempionate pats iškovojau antrąją vietą, o šiandien savo meistriškumu visus žavi mūsų mokyklos „Vandens supynės“ mokiniai“, - teigė Averjanas.

Orestas jau keletą metų bangų sporto mokosi profesionaliai pas Lietuvos bei Portugalijos trenerius. Šiuo metu klaipėdietis Orestas yra jauniausias ir perspektyviausias banglentininkas Lietuvoje.

orestas Nomgaudas

Latvijos banglentininkų čempionato 2023 rezultatai:

banglenčių čempionatas

Ikona, uždaryti