Baltų vėliavų nė kvapo: pagirtinas „Neptūnas“ šešiese gąsdino „Lietkabelį“

AA

Koronaviruso iškirstas Klaipėdos „Neptūnas“ trečiadienį baltomis vėliavomis nemosavo. Dainiaus Adomaičio auklėtiniai Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) ketvirtfinalį pradėjo kovingai.

bc nept8nas

Šešiese besivertę klaipėdiečiai namuose 69:71 (17:15, 22:15, 21:22, 9:19) vos nenustelbė visą sudėtį turėjusio Panevėžio „Lietkabelio“.

Klaipėdiečiams šiame mače nepadėjo Deividas Gailius, Isaacas Bontonas, Edgaras Želionis, Klaidas Metrikis, Matas Jogėla, Julius Jucikas ir Lukas Kreišmontas.

Adomaitis buvo priverstas remtis 6 žaidėjų rotacija: Benas Griciūnas, Žygimantas Janavičius, Martynas Mažeika, Oskaras Pleikys, Nojus Mineikis ir Matas Vaitkus.

vaitkus nept8nas

Prieš rungtynes viešai savo nepasitenkinimą reiškęs „Neptūnas“ nesulaikė emocijų ir aikštelėje. Viso mačo metu užfiksuotos 6 techninės arba nesportinės pražangos.

nept8nas klaipeda

Ketvirtajame kėlinyje už dvi nesportines nuobaudas iš aikštės buvo išvarytas svečių centras Gabrielius Maldūnas, o Mažeikos pasirodymas baigėsi ties penktąją asmenine, tuo pačiu ir nesportine, pražanga.

„Neptūną“ ant kojų laikė Griciūnas, kuris per 35 minutes įmetė 22 taškus (9/16 dvit., 4/6 baudų), atkovojo 8 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir mačą baigė su 23 naudingumo balais.

Pirmą kartą Klaipėdos klubo marškinėlius šiame mače užsivilko Oskaras Pleikys. Nestandartinį debiutą jis pažymėjo 5 taškais, 3 atkovotais kamuoliais ir 7 naudingumo balais.

Dvigubą dublį, kartu ir geriausią asmeninį atkovotų kamuolių rodiklį, užfiksavo Mineikis. Jo sąskaitoje – 11 taškų (0/1 dvit., 2/8 trit., 5/7 baudų), 11 sugriebtų sviedinių, 3 rezultatyvūs perdavimai ir 18 naudingumo balų.