Adomaitis pakeliui į „Neptūną“

Adomaitis pakeliui į „Neptūną“
AA

Klaipėdos „Neptūnas“ artėja prie pergalės trenerio paieškose. BasketNews žiniomis, klaipėdiečiai baigia derinti paskutines kontrakto detales su Dainiumi Adomaičiu.

adomaitis neptūnas kalipėda

Apie tai pirmasis pranešė 15min žurnalistas Rokas Pakėnas.

BasketNews šaltinių teigimu, sutartis turėtų būti sudaryta iki 2023-ųjų vasaros, su galimybe persikelti į aukštesnio lygio klubą pasibaigus šiam sezonui.

47-erių Adomaitis į „Neptūno“ trenerių štabą turėtų atsivežti ilgametį savo bendražygį Mindaugą Brazį.

Adomaitis jau vadovavo „Neptūnui“ 2015-2017 metais. Pirmąjį savo sezoną Klaipėdoje treneris sugebėjo nudiriguoti „Neptūną“ į LKL finalą, kai pusfinalyje po dramatiškos serijos įveikė Vilniaus „Rytą“.

Kaip ir 2014-2015 m. Utenos „Juventus“ ekipai padėjęs užlipti ant bronzinio LKL laiptelio, taip ir 2016-aisiais klaipėdiečiams iškovojęs sidabrą, Adomaitis dukart iš eilės buvo išrinktas geriausiu LKL treneriu.

2016-aisiais Adomaitis buvo paskirtas treniruoti Lietuvos vyrų krepšinio rinktinę. Su nacionaline komanda specialistas pasiekė Europos čempionato aštuntfinalį ir antrąjį pasaulio čempionato etapą.

2018-aisiais perėmęs Vilniaus „Ryto“ vairą, Adomaitis per dvejus metus dukart laimėjo LKL sidabrą, iškovojo Karaliaus Mindaugo taurę ir pasiekė Europos taurės ketvirtfinalį.

Adomaitis pastarąjį kartą klubą treniravo 2021-ųjų pradžioje, bet po trijų mėnesių išsiskyrė su Jeruzalės „Hapoel“.

„Neptūną“ sezono pradžioje treniravo Tomas Gaidamavičius. Iš Gaidamavičiaus laikinai komandos vairą perėmė Sandis Buškevics.

Su 4 pergalėmis ir 7 pralaimėjimais uostamiesčio klubas žengia aštuntoje LKL čempionato vietoje.

 

basketnews.lt

Reklama Ikona, uždaryti