A. Caverio rezultatyvumo rekordas padėjo „Wolves“ nutraukti „Neptūno“ prakeiksmą

AA

Prieš pat kelių savaičių pertrauką „Betsafe-LKL“ pirmenybėse Alytaus „Wolves“ (14-6) krepšininkai sugrįžo į pergalių kelią.

Rimo Kurtinaičio auklėtiniai namuose 79:63 (21:9, 19:18, 20:17, 19:19) pranoko Klaipėdos „Neptūną“ (8-12) ir FIBA atrankos „langą“ pasitiks būdami trečioje turnyrinės lentelės pozicijoje.

„Vilkams“ tai buvo pirmoji pergalė prieš uostamiesčio ekipą šiame sezone. Iki šiol vykusiose trijose šių klubų akistatose „Betsafe-LKL“ ir Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (Citadele KMT) pirmajame etape triumfavo klaipėdiečiai.

Šeimininkai į priekį šovė dar mačo pradžioje, kuomet per pirmąjį kėlinį varžovams leido pelnyti vos 9 taškus. Nors Mindaugo Brazio ekipa stabilizavo situaciją, pavojingai priartėti „Neptūnui“ nepavyko – užtikrintą pranašumą išlaikę alytiškiai šventė pergalę.