Vasario 16-ąją Palangoje du koncertai, edukacijos ir Šv. Mišios už Lietuvą

Vasario 16-ąją Palangoje du koncertai, edukacijos ir Šv. Mišios už Lietuvą
AA

Palanga kviečia minėti Vasario 16-ąją, Valstybės atkūrimo dieną. Laukia įspūdinga programa: du koncertai, edukacija visai šeimai ir Šv. Mišios už Lietuvą Palangos ir Šventosios bažnyčiose.

12.00 val. kviečiame į Palangos Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčią, kur vyks Šv. Mišios už Lietuvą. 12.45 val. Palangos kultūros ir jaunimo centro kamerinio choro koncerte „Širdžių kalba“ skambės gražiausios dainos apie Lietuvą. Koncertas prasidės choristų ir jų vaikų bendrai atliekamu kūriniu. Dvi kartos susijungs bendrai dainai ir visiems susirinkusiems dovanos savo širdžių šilumą.

11.00 val. Šv. Mišios už Lietuvą Šventosios Švč. Mergelės Marijos Jūrų Žvaigždės bažnyčioje. 12.00 val. visus kviečiame į Palangos Šventosios pradinę mokyklą, kurioje vyks kūrybinės dirbtuvės visai šeimai „Laisvės paukščiai“, susirinkę gamins tripsalvius paukščius. 13.00 val. Šventosios bendruomenei skirtas šventinis koncertas „Laisvės skrydis“. Gražiausius šokius, dainas ir eiles apie Lietuvą atliks Palangos kultūros ir jaunimo centro meno kolektyvai: liaudiškų šokių grupė „Banguolis“, pagyvenusių liaudiškų šokių ansamblis „Bočiai“, folkloro ansamblis „Mėguva“, vokaliniai ansambliai „Guboja“ ir „Eldija“, vyrų choras „Jūros šauliai“. Taip pat dalyvaus Palangos Stasio Vainiūno meno mokyklos mokiniai. Koncertas nemokamas, atvykusių laukia saldus siurprizas.

Ikona, uždaryti