Vasarą Palangoje susiburs Pasaulio lietuvių bendruomenės

Vasarą Palangoje susiburs Pasaulio lietuvių bendruomenės
AA
Vasarą Palangoje susiburs Pasaulio lietuvių bendruomenės bei Pasaulio lietuvių jaunimo sąjungos lyderiai – liepos 14-17 dienomis didžiausiame šalies kurorte vyks suvažiavimas, kurio metu bus aptariami užsienyje gyvenantiems mūsų tautiečiams itin aktualūs klausimai.
Nors iki Pasaulio lietuvių bendruomenės bei Pasaulio lietuvių jaunimo sąjungos lyderių suvažiavimo liko dar kone pusmetis, jau dabar dėliojama būsimojo suvažiavimo programa bei aptariamos kitos su renginiu susijusios detalės. Šiuos klausimus Savivaldybėje su Palangos miesto meru Šarūnu Vaitkumi, Savivaldybės administracijos direktore Akvile Kilijoniene, Kultūros skyriaus vedėju Robertu Trautmanu, Palangos kultūros ir jaunimo centro direktore Vita Petrauskiene, folkloro kolektyvo „Mėguva“ vadove Zita Baniulaityte bei Palangos viešbučių ir restoranų asociacijos prezidente Ingrida Valaitiene aptarė Pasaulio lietuvių bendruomenės pirmininkė Dalia Henke, Pasaulio lietuvių bendruomenės atstovė Lietuvoje Vida Bandis bei Seimo narys Antanas Vinkus.
Pasaulio lietuvių bendruomenės ir Pasaulio lietuvių jaunimo sąjungos lyderiai liepą Palangoje diskutuos apie lietuvių kalbos tradicijų išlaikymo svarbą ir esamus iššūkius, lietuvių organizacijų bendradarbiavimą tarpusavyje, pilietiškumo skatinimą, būsimus LR Seimo rinkimus ir jų ypatumus užsienyje balsuojantiems LR piliečiams, bus aptariami ir kiti pasaulio lietuviams aktualūs klausimai. Taip pat svečiams bus parengta kultūrinė bei pažintinė programa, jie bus pakviesti išsamiau susipažinti ne tik su Palanga, bet ir su aplinkiniais miestais.
Ikona, uždaryti