Šventojoje planuojamas SPA viešbučių su apartamentais ir paslaugų bei pramogų kompleksas

Šventojoje planuojamas SPA viešbučių su apartamentais ir paslaugų bei pramogų kompleksas
AA

Estų įmonės „DAO GP OÜ“ užsakymu, Palangos miesto Šventosios gyvenvietės pietvakarinėje dalyje, adresu Mokyklos g. 62, planuojamas SPA viešbučių su apartamentais ir paslaugų bei pramogų kompleksas.

kompleksas sventoji

sventoji spa viesbutis

12,9759 ha ploto sklype įsikursiančiame komplekse numatomas devynių aukštų viešbutis su 11 A++ klasės pastatų, iš kurių net 4 bus su SPA.

sventoji poilsis

Viešbutis turės 58 numerius. Viešbučio numeriai suprojektuoti kaip apartamentai: kambariai su virtuvėlių nišomis, bei dušo ir tualeto patalpa. Iš kambarių numatyti išėjimai į lodžijas ir balkonus.

Papildomai kavinėms ir restoranams komplekse dedikuos net tris vienaukščius pastatus. Taip pat statys kelias parduotuves, SPA paslaugų pastatą ir konferencijų centrą.

kompleksas sventoji palanga mokyklos g

Kompleksas turės ir atvirus lauko baseinus, kurių plotas sieks ≤ 100 m2. Šalia jų, numatomos net dvi pirtys.

Teritorijoje tarp Ošupio tako, Jūros g., Mokyklos g. ir Šventosios vandenvietės jau yra pastatyti ir baigiami statyti viešbučių ir poilsio paskirties pastatai ir inžineriniai statiniai. Šalia jų ir bus pastayti nauji planuojami pastatai, taip pat projektuojamos lauko sporto aikštelės su treniruokliais bei lauko tenisui, pėsčiųjų alėjos bei privažiavimo gatvės.

šventoji mokyklos g. viešbutis tenisas

„Projektuojami vienuolika viešbučių paskirties pastatai, apjungti pirmo aukšto pastatais, kuriuose bus prekybos, maitinimo, pramogų, aptarnavimo paskirties patalpos. Pastatai – vienatūriai, dominuojantys kvartalo užstatyme ir formuojantys šio kvartalo akcentą”, - rašoma projektiniuose pasiūlymuose.

šventoji mokyklos g.

Naujai suprojektuotoje automobilių stovėjimo aišktelėje numatoma 790 stovėjimo vietų.

Projektu rūpinasi „S.Juškos architektūros studija“, architektas Stasys Juška.