Suniokota Klaipėdos raj. įsikūrusi gyvūnų prieglauda „Būk mano draugas”

AA

Šį rytą, apie 9 val. Klaipėdos rajone, Glaudėnų kaime įsikūrusią gyvūnų prieglaudą „Būk mano draugas” suniokojo įsisukęs labai stiprus vėjo gūsis.  

Gamtos stichiją matę žmonės teigė, kad vėjas buvo toks stiprus, jog vieną voljerą nuo žemės pakėlė į 50 metrų aukštį, taip pat iš vietos pajudino jūrinį konteinerį.

suniokota prieglauda

suniokota prieglauda klaipedoa raj.

Šiuo metu įstaiga globojo apie 500 gyvūnų. Stiprus vėjas sunaikino šunų voljerus. Jiems sugriuvus keturkojai buvo pabėgę.

Kaip teigia prieglaudos savanorė Diana Valeikaitė, šuniukus beveik visus jau pavyko sugauti.

Gamtos padaryti nuostoliai sieks dešimtis tūkstančių eurų.

suniokota prieglauda klaipedosa arJ

„Bėda ta, kad šiuo metu neturime, kur dėti šuniukų. Jų voljerai visiškai sugriauti. Reikalinga visokeriopa pagalba. Fizinės jėgos pagalbą žada suteikti Dragūnų bataliono kariai“, - teigia savanorė.

Laikinai prieglauda nukentėjusius šuniukus bandys apgyvendinti likusiuose voljeruose po du, bet tai toli gražu ne idealus sprendimas.

„Gyvūnus glaudžiame visur, kur tik galime. Mūsų darbo kabinete šiuo metu apgyvendinti devyni šunys ir katė su kačiukais. Šiuo metu yra labai sunku. Tai yra viena iš tų prieglaudų, kuri priima visus šunis ir niekada neatsisako gyvūnų“, - pasakojo Diana.

Norintys padėti ar prisidėti gali tiesiogiai susisiekti su direktore Galina tel. nr.: +370 (614) 36 617.

ŠUNŲ PRIEGLAUDA KLAIPĖDOS RAJ

prieglauda suniokojo vėjas

Ikona, uždaryti