Šilutėje pirmoji pareigūnė pasinaudojo pritraukimo programa

Šilutėje pirmoji pareigūnė pasinaudojo pritraukimo programa
AA

Tauragės apskrities VPK pranešė apie pirmąją policijos pareigūnę, pasinaudojusią parama, skatinančią įsidarbinti Šilutės rajono policijos komisariate. 

Džiaugiamės, kad tokia savivaldybės iniciatyva skatina jaunus kolegas rinktis mūsų kraštą. Finansinę skatinimo priemonę jau pasinaudojo pirmoji pareigūnė Indrė, kuri pasirinko išlaidų kompensavimą įsigyjant gyvenamąjį būstą (20 000 eurų), rašoma pranešime.

Bendradarbiavimo sutartimi susitarta įgyvendinti trūkstamų pirminės ir vidurinės grandies policijos pareigūnų pritraukimo į Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilutės rajono policijos komisariatą programą.

Sutarties tikslas – mokymosi įstaigose besimokančius, mokymo įstaigas baigusius asmenis, jau tarnaujančius ir buvusius policijos pareigūnus, siekiančius grįžti į vidaus tarnybą, skatinti pasirinkti tarnybą Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilutės rajono policijos komisariate.

Patvirtintos šios finansinės skatinimo priemonės ir jų dydžiai:

- vienkartinė skatinamoji išmoka – po 6 000 Eur.

- išlaidų kompensavimas – ne daugiau kaip 20 000 Eur skiriama gyvenamajam būstui (gyvenamosioms patalpoms) įsigyti nuosavybėn Šilutės rajono savivaldybėje.

Tikimės, kad ši galimybė skatins jaunus žmones rinktis policijos pareigūno profesiją.