Paskirti Klaipėdos rajono savivaldybės vicemerė ir Administracijos direktorius

Paskirti Klaipėdos rajono savivaldybės vicemerė ir Administracijos direktorius
AA

Klaipėdos rajono savivaldybės tarybos posėdyje balsų dauguma pritarta mero pavaduotojos ir Administracijos direktoriaus kandidatūroms.

Mero pavaduotoja nuo gegužės 30 d. dirbs Tarybos narė Violeta Riaukienė.

Savivaldybės administracijai nuo birželio 7 d. vadovaus Tarybos narys Sigitas Karbauskas.

Iki šiol Klaipėdos raj. savivaldybės administracijos direktoriaus pareigas ėjęs liberalas J. Ruškys savo feisbuko paskyroje paskelbdamas apie savo atleidimą rašė: „Formuojama nauja koalicija. Kaip ir nieko naujo, bet man tai netikėta ir apmaudu. Tokia jau ta politika – vieną dieną kolegos, o kitą… Šiose pareigose man liko dirbti ne mažiau kaip 2,5 savaitės ir tai darysiu, kaip ir iki šiol – su visu atsidavimu ir tempu. Kol oficialiai atleis. Kaip sakant – carpe diem. Bet gyvenimas tęsiasi. Žinau, kad žmona bus laiminga, jog pagaliau atsiras laiko atidėtai povestuvinei kelionei“.

J. Ruškys pareigas perėmė iš prieš tai vadovavusio Artūro Bogdanovo. 

A.Bogdanovas apie savo sprendimą atsistatydinti taip pat pranešė socialiniuose tinkluose. Jis pripažino, kad tokiam žingsniui ruošėsi jau pora mėnesių. „Tai nėra spontaniškas sprendimas, jis gerai apgalvotas. Matau, kad nebeturiu galimybės konstruktyviai dirbti su dabartine koalicija. Nuoširdžiausios sėkmės Merui ir visai komandai“, – rašė politikas.

 

Ikona, uždaryti