Palangos miesto centrinėje dalyje statys prekybos centrą „Norfa“ su teniso korto aikštelėmis

Palangos miesto centrinėje dalyje statys prekybos centrą „Norfa“ su teniso korto aikštelėmis
AA

Palangos miesto centrinėje dalyje esančiame pastate, adresu Bangų g. 11 A, parengtas naujo pastato projektas, kurį užsakė bendrovė „Rivona“, užsiimanti logistika, gamyba, nekilnojamojo turto nuoma, sandėliavimu.

„Norfa“ su teniso korto aikštelėmis bangų g Palanga

Projektiniuose pasiūlymuose nurodoma, kad bus statomas naujas prekybos centras su teniso korto aikštelėms. Šio projekto architektūra rūpinosi UAB „Šiaulių komprojektas“.

Statinio statybos vieta yra Palangos miesto centrinėje dalyje. Rytinėje pusėje sklypas ribojasi su miško žeme, dalyje šiaurinės pusės ribojasi su miško žeme, bei parduotuvee „Senukai“, o vakarinėje pusėje vyrauja gyvenamųjų namų statybos sklypai.

Sklype projektuojami du atskiri įvažiavimai – išvažiavimai, užtikrinant galimybę patogiam sunkaus transporto eismui ratu. Projektiniuose pasiūlymuose taip pat nurodoma, kad bus sukurta 116 automobilių stovėjimo vietų (iš jų 5 vietos skirtos žmonių su negalia reikmėms).

Tai bus dviejų aukštų pastatas su prekybos centru pirmame aukšte ir teniso kortais (bei padelių aikštelėmis) antrame aukšte.

“Pagrindinis įėjimas į pirmo aukšto prekybos centrą numatytas iš Bangų gatvės pusės, įėjimas į antro aukšto sporto patalpas numatytas nuo automobilių stovėjimo aikštelės pusės. Čia bus atskiras vestibiulis su laiptine ir liftu”, rašoma projektiniuose pasiūlymuose.

Antrame aukšte suprojektuotos dvi teniso kortų aikštės bei keturios padelių aikštės. Iš laiptinės su liftu patenkama į multifunkcinę vestibiulinę - laukiamojo zoną, iš kurios srautai pasiskirsto į vyrų ir moterų rūbines su dušais, apšilimo salę, bei pagrindines aikštes.

Kaip nurodo projektas, vienu metu aikštyne maksimum galės sportuoti 24 klientai.

Taip pat projektuotojai numato galimybę ant žemiausio korpuso stogo dalies įrengti terasą – kavinę arba poilsio zoną, į ją patenkant liftu ar laiptais, iškeliant laiptinės – lifto tūrį virš stogo.