Grįžti į naujienas

Palangos baseinas atšventė savo pirmąjį gimtadienį

#KLAIPĖDOS KRAŠTAS
Palangos baseinas atšventė savo pirmąjį gimtadienį
Data
Autorius
Kategorija
KLAIPĖDOS KRAŠTAS
Dalintis
Facebook | El.paštu

Palangos miesto baseinas, duris atvėręs 2019 m. kovo 1 d., netruko sulaukti didžiulio populiarumo.

Kovo 1-oji, sekmadienis, Palangos miesto baseine buvo išskirtinis – paminėtas pirmasis Palangos miesto baseino gimtadienis. Ta proga susirinkusius miestiečius pasveikino Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus ir Palangos baseino vadovas Donatas Elijošius. Žiūrovams buvo pristatyta nuotaikinga sportinė programa: pristatyti vandens aerobikos užsiėmimai, vaikų bei suaugusiųjų plaukimo treniruotės, laisvojo nardymo, vaikų mankštos, irklenčių ir kiti vandens užsiėmimai baseine, taip pat – aromatinės terapijos, haloterapijos, garso terapijos bei intensyvios garo terapijos programos pirtyse. Be abejonės, visi Palangos baseino pirmojo gimtadienio šventės dalyviai pakviesti paskanauti ir gimtadienio torto.

Per metus jame apsilankė įspūdingas skaičius – per 123 tūkst. – įvairaus amžiaus lankytojų.

Baseine vyksta Palangos moksleivių kūno kultūros pamokos, Palangos sporto centro sportininkų plaukimo užsiėmimai. Sveikatinimo užsiėmimai rengiami ne tik moksleiviams – nuolat organizuojamos mankštos kūdikiams, senjorams. Beje, tarp senjorų baseinas yra išties populiarus – vyresnio amžiaus lankytojų per metus sulaukta apie 5,5 tūkst. kartų. Tai pat baseine rengiamos plaukimo pamokos suaugusiesiems, įvairūs sveikatinimo užsiėmimai visokio amžiaus lankytojams.

Sveiką gyvenseną bei sportą Palangos baseino darbuotojai propaguoja ir organizuodami įvairius sportinius renginius, skirtus miesto bendruomenei: čia vyko Vilties plaukimo varžybos, Šeimų plaukimo varžybos, Lietuvos vaikų žiemos pirmenybės, parodomasis Palangos vaikų plaukimas.

Siekiant užtikrinti, kad laikas, praleistas baseine, būtų saugus, o poilsis – kokybiškas, įsigyta ir reikiamos modernios įrangos: dugno valymo robotas, maudymosi kostiumų džiovinimo įrenginiai, grindų valymo mašina ir kt.

Šiuo metu baseine dirba 30 darbuotojų. „Dėkoju kiekvienam iš jų už nuoširdų darbą, o taip pat – visiems lankytojams už kartu praleistus metus. Tariame ačiū mūsų treneriams: Gitanai Kemėšienei, Židrūnei Budrienei, Marinai Čiursinai, Dariui Staneliui ir Linai Šernauskienei, kurie įteikė pačią geriausią dovaną – vandens užsiėmimus, treniruotes ir konsultacijas lankytojams. Ačiū „Sea Paradise“ už irklenčių užsiėmimus, Modestui Žukauskui už pirties programas, o taip pat – kitiems mūsų kolektyvo nariams už rūpestį baseino lankytojais“, – sakė Palangos baseino vadovas Donatas Elijošius.