Palangoje naujametinis fejerverkas bus, bet vidurnaktį ant tilto patekti negalės

Palangoje naujametinis fejerverkas bus, bet vidurnaktį ant tilto patekti negalės
AA

Besibaigiantiems metams skaičiuojant paskutines sekundes, šiąnakt Palangos iš Šventosios dangų nušvies įspūdingi fejerverkai.

Siekiant išvengti didelių žmonių susibūrimų, gruodžio 31 d. Palangos tiltas bus uždarytas, o bus vėl atvertas praėjus pusvalandžiui po vidurnakčio. Rengtis šiam reginiui pirotechnikos specialistai pradės apie 19 val., tad jau tuomet dėl saugumo bus uždarytas jūros tiltas.

„Palanga, skirtingai nei kiti miestai, turi unikalią galimybę – fejerverkų, šaudomų nuo jūros tilto, grožis puikiai matomas iš labai toli. Tam turime visą pakrantę“, - šypsojosi organizatorė.

Ragindami paisyti saugaus socialinio atstumo, organizatoriai pataria pasirinkti kitą kelią link jūros – į paplūdimį eiti galima Jūratės gatve, S. Dariaus ir S. Girėno gatve ir kt. 

Taip pat gyventojai raginami paisyti viešosios tvarkos ir nesinešti prie jūros savo pirotechnikos priemonių. „Tai ne tik didina taršą pajūryje, bet ir, svarbiausia – gali sukelti pavojų aplinkiniams, – pabrėžė Palangos kultūros ir jaunimo centro direktorė. – Kur kas saugiau ir įspūdingiau bus pasimėgauti miesto dovanojamu reginiu“.

O pasigrožėti išties bus kuo – organizatoriai žada, jog naujametinis fejerverkas tiek Palangoje, tiek Šventojoje truks apie 15 minučių ir bus lydimas muzikos garsų. „Jau ne pirmus metus bendradarbiaujame su geriausiais šios srities profesionalais, tad susirinkę palangiškiai, šventojiškiai ir kurorto svečiai išvys įspūdingus pirotechnikos viražus“, – kalbėjo Palangos kultūros ir jaunimo centro vadovė. 

 

Ikona, uždaryti