Palangiškė Mūza Svetickaitė laimėjo I vietą projekte ,,Tūkstantmečio vaikai’’

Palangiškė Mūza Svetickaitė laimėjo I vietą projekte ,,Tūkstantmečio vaikai’’
AA
Sausio 17 dieną,įveikusi pusfinalį, Palangos senosios gimnazijos auklėtinė, I klasės gimnazistė Mūza Olimpija Svetickaitė dalyvo „Lietuvos tūkstantmečio vaikų“ devintokų finale,kuriame po įnirtingos kovos laimėjo I vietą. Aplenkusi visus gudriausius savobendraamžius, laimėjo garbingą „Lietuvos tūkstantmečio devintokės 2019-2020“titulą, statulėlę. Neilgai trukus moksleivė vyks kautis dešimtokų finale, o mokslo metųpabaigoje už šį laimėjimą bus pasveikinta Prezidento Gitano Nausėdos.
Projektas „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ jau gyvuoja daugiau kaip dešimtmetį ir savo populiarumu nenusileidžia kitiems gerai žinomiems projektams. Šis projketas skatina būti smalsiems, domėtis ir išmokti dalykų, kurių šiaip galbūt jie neišmoktų. Tai yra projektas, kuris leidžia jiems atsiskleisti, parodyti savo išskirtinumus.O bendraklasius, stebinčius televizijos laidą, motyvuoja augti drauge.
Be galo aktyvi ir judri mergina taip pat dalyvo kitame LRT projekte „Lietuvos nerealieji“, kur buvo patekusi į pusfinalį.
Linkime didžiausios sėkmės ateities planuose ir neišblėstančio kūrybinio įkvėpimo kiekviename naujame posmelyje!
Ikona, uždaryti