Palanga priėmė sprendimą dėl margučių alėjos

Palanga priėmė sprendimą dėl margučių alėjos
AA

Kasmet Palangoje, Šv.Velykų proga, J.Basanavičiaus gatvė pasipuošia įspūdingo dydžio, atnaujinto stiliaus margučiais. Eilę metų įspūdingo dydžio – 2 metrų aukščio ir 1,4 metro skersmens margučiai buvo puošiami įvairiais raštais, spalvomis, fotografijomis. Šių metų margučiai turėjo būti dekoruoti Palangos ir Šventosios mokinių piešiniais. Deja, dėl susiklosčiusios situacijos visame pasaulyje, pasigrožėti įspūdinga alėja šiemet negalėsime.

Kaskart pritraukianti gausybę miesto gyventojų bei Lietuvos ir užsienio turistų, Margučių alėja originalumu stebins ateinančiais, 2021 metais.

MOKINIŲ DOVANA PALANGAI – 10 GRAŽIAUSIŲ PIEŠINIŲ ANT ĮSPŪDINGO DYDŽIO MARGUČIŲ.

Pasak Palangos kultūros ir jaunimo centro direktorės Vitos Petrauskienės, „siekdami įgyvendinti šią idėją, dar praėjusių metų gruodžio mėnesį organizavome vaikų piešinių konkursą „Mano gražiausios pasakos ir legendos apie Palangą ir jūrą“. Pagrindinis šios iniciatyvos tikslas – skatinti bendradarbiavimą tarp kultūros, švietimo ir verslo sektorių. Tokia kūrybinė partnerystė paskatino įvairių amžiaus grupių mokinių saviraišką, kuri prisidėjo prie Palangos miesto įvaizdžio kūrimo, Palangos miesto erdvių puoselėjimo ir kalendorinių švenčių paminėjimo“. Piešinių konkurse dalyvavo Palangos ir Šventosios mokyklų mokiniai. Buvo pateikti 35 darbai.  Piešinių vertinimo komisijai vadovavo Klaipėdos karalienės Luizės jaunimo centro dailės studijos „Varsa“ vadovė Loreta Laurinavičienė. Komisija atrinko 10 piešinių, kuriuos ant įspūdingo dydžio margučių perpiešė palangiškis dizaineris Martynas Lapas. Kadangi šiemet margučiai nebus eksponuojami, jie bus tinkamai paruošti saugojimui iki kitų metų Šv. Velykų.  

Šv. VELYKŲ PROGA  – PIEŠINIŲ KONKURSO „MANO GRAŽIAUSIOS PASAKOS IR LEGENDOS APIE PALANGĄ IR JŪRĄ“ LAUREATŲ PRISTATYMAS.

Artėjant Šv. Velykų šventei, Palangos kultūros ir jaunimo centro komanda, kasmet organizuojanti Margučių alėjos pristatymą, nusprendė surengti virtualią konkurso laimėtojų parodą, pristatyti piešinius ir jų autorius: Nikolę Jonauskaitę, Kasparą Jasą iš Palangos „Baltijos“ pagrindinės mokyklos, Emilį Sebeckį iš Palangos Vlado Jurgučio pagrindinės mokyklos, Viltę Rakauskaitę, Domantą Barkauską iš Stasio Vainiūno meno mokyklos, Šventosios pagrindinės mokyklos auklėtinę Ameliją Burvytę, Palangos pradinės mokyklos mokinį Vėją Kiuberį ir  Marių Diemintą iš Palangos moksleivių klubo.

Palangos kultūros ir jaunimo centras ivsiems linki gražių ir prasmingų Šv.Velykų! Tegul Šv.Velykų dvasia atgaivina, padrąsina, apdovanoja naujomis jėgomis ir idėjomis, kurios padės mums gyventi ir kurti. Šiltos ir jaukios Prisikėlimo šventės Jums ir Jūsų artimiesiems.

Likime namie ir saugokime vieni kitus. O kai viskas nurims, susitiksime ir pasveikinsime vieni kitus.

Ikona, uždaryti