Olando kepurė pamažu tampa kavos puodelių "muziejumi"

Olando kepurė pamažu tampa kavos puodelių "muziejumi"
AA

„Draustiniai neturi tapti kavos puodelių muziejais. Pikta, kai sutvarkius, jau kitą dieną vėl sąvartynas", - nepasitenkinimą reiškia Pajūrio Regioninio parko darbuotojai. 

Olando kepurės prižiūrėtojai jau pavargo kovoti su krūvomis šiukšlių, kurių daugumą sudaro vienkartiniai kavos puodeliai. 

6iuk6l4s olando kepiurė

Pasak parko darbuotojų, Olando kepurėje kelis kartus per savaitę dirba ir aplinką tvarko Kretingalės seniūnijos darbuotojai, tačiau suvaldyti tokį šiukšlių kiekį, koks matomas šiuo metu, reiktų budinčio žmogaus. Tai reikštų tik vieną - priėjimas prie draustinio turėtų būti apmokestintas nuolatinių darbuotojų išlaikymui padengti. 

„Užstato sistema už tokią tarą yra vienintelis būdas išgelbėti gamtą nuo šiukšlynų. Kavos puodelių neišrinks net visa armija šiukšlių rinkėjų, nes kitą dieną kavininkai vėl gražiausius peizažus užvers savo kiauliškumu. Ir centai motyvuotų žmones išsinešti tai, ką atsinešė. Kam bus brangu, nešiosis savo termosiuką", - teigė Pajūrio Regioninio parko atstovai.

Nors 150 m nuo skardžio stovi šiukšliadėžė ir dar už 20 m trys konteineriai - puodeliai nugula tiesiog prie medžio takelio pakraštyje.

Olando kepurė šiukšliadėžės

 

Reklama Ikona, uždaryti