Nidoje planuojama įkurti savitarnos plovyklą su prekybos centru

Nidoje planuojama įkurti savitarnos plovyklą su prekybos centru
AA

Esamos degalinės Nidoje teritorijoje planuojama teikti naujas paslaugas – įgyvendinus čia esančių pastatų rekonstrukciją numatoma įkurti savitarnos plovyklą, o padidinus prekybos patalpų tūrį – sudaryti galimybes prekybos centro veiklai.

nida

Visuomenei šiuo metu pristatomi parengti Degalinės operatorinės su prekybos patalpomis ir automobilių aptarnavimo (priežiūros) centru rekonstravimo, Nidos-Smiltynės pl. 6 , Neringa, projekto projektiniai pasiūlymai.  

Sklypas, kuriame numatomi minėti pokyčiai,  yra šalia Nidos – Smiltynės plento, krašto kelio 167, einančio per Kuršių neriją. Šioje teritorijoje šiuo metu yra operatorinė, kuro užpilimo kolonėlė su stogine, požeminis skysto kuro rezervuaras ir aikštelė. Šalia sklypo šiaurinėje pusėje yra vieno aukšto su mansarda negyvenamasis namas, prekybos kioskas su vasaros kavine ir autobusų stotelė. Sklypo dangos yra asfaltas ir betonas.

nida

Numatomas degalinės operatorinės su prekybos patalpomis rekonstravimas išdidinant pastato tūrį bei joje suprojektuojant automobilių aptarnavimo (priežiūros) centro patalpas savitarnos plovyklai
su pagalbinėmis patalpomis. Numatoma rekonstruoti esamos degalinės stoginę  bei automobilių stovėjimo aikštelę.

nida

Prekybos paskirties pastatas projektuojamas vieno aukšto su mansarda, ištęsto stačiakampio formos. Pastato projektiniai sprendiniai paremti esamo gamtinio karkaso, siekiant išsaugoti esamus saugotinus medžius.

Pasiūlymus projektuotojui dėl projektinių pasiūlymų galima teikti iki 2023 m. vasario 7 d. Viešasis susirinkimas vyks 2023 m. vasario 7 d. 15 val. Neringos savivaldybės I a. posėdžių salėje.

Ikona, uždaryti