Neringa viešosios tvarkos kontrolei naudos elektrinius motorolerius

Neringa viešosios tvarkos kontrolei naudos elektrinius motorolerius
AA

Neringa žengia dar vieną žingsnį tvarumo link – ekologiškos transporto priemonės bus naudojamos kurorto viešosios tvarkos užtikrinimui.

Siekį naudoti tvarius ir efektyvius sprendimus numato Neringos savivaldybės strateginiai dokumentai. Praėjusiais metais taip pat buvo pasirašytas įsipareigojimas kartu su Lietuvos buriuotojų sąjunga siekti, kad iki 2030 metais Neringa taptų žaliąja savivaldybe, kurioje būtų pasiektas neutralus anglies dioksido (CO2) išmetimas į aplinką.

elektriniai motociklai neringa

Neringoje pastaruosius kelis metus buvo diegiamos priemonės, skirtos optimizuoti automobilių statymą ir skatinti žmones naudotis viešuoju transportu, dviračiais arba rinktis keliavimą pėsčiomis trumpoms kelionėms gyvenvietėse. Taip pat dėmesys skiriamas elektromobilių įkrovimo stotelių vystymui, o elektra varomos priemonės pasitelkiamos kurorto viešųjų vietų kontrolei.

 

Ekologiškas transportas – trys elektriniai motoroleriai nuo šiol bus naudojami ir viešosios tvarkos užtikrinimui. Tikimasi, kad Neringos savivaldybė ne tik taps pavyzdžiu bendruomenei renkantis ekologišką transportą, bet ir prisidės  prie svečiams ir gyventojams patrauklios ir saugios aplinkos kūrimo.

„Tikiu, kad tokie nedideli, bet reikšmingi žingsniai prisidės prie svarbaus įsipareigojimo Neringai tapti žaliąja savivaldybe bei būti pavyzdžiu organizuojant tvarų ir efektyvų energetinių išteklių panaudojimą“, - teigia Neringos savivaldybės meras Darius Jasaitis.

 

Kaip pastebi meras, džiugu ir tai, kad šias transporto priemones Neringai neatlygintinai suteikė kurorto išskirtinumą suprantantis verslas, atsakingai prisidedantis prie gyventojų ir kurorto svečių gyvenamosios ir poilsio aplinkos gerinimo. Tris elektrinius motorolerius Neringos savivaldybės administracijai neatlygintinai suteikė UAB „ACC Distribution“.

Anot Neringos savivaldybės administracijos direktoriaus Egidijaus Šakalio, elektrinių motorolerių pagalba bus tikrinama kaip laikomasi patvirtintų taisyklių, užtikrinančių kurorto viešąją tvarką.

Ikona, uždaryti