„Lietuvos mokytojas 2024“ apdovanojimas - Žibų pradinės mokyklos pradinių klasių mokytojai metodininkei Ritai Kriščiūnienei

„Lietuvos mokytojas 2024“ apdovanojimas - Žibų pradinės mokyklos pradinių klasių mokytojai metodininkei Ritai Kriščiūnienei
AA

Kovo 1 d. iškilmingos ,,Lietuvos mokytojas 2024” apdovanojimų ceremonijos, vykusios Kaune, metu garsiai suskambėjo Šilutės vardas!

Tradiciniuose apdovanojimuose dėmesys skirtas 9 aktyviausiems, inivatyviausiems, mylimiausiems šalies pedagogams, tarp kurių ir Žibų pradinės mokyklos pradinių klasių mokytoja metodininkė Rita Kriščiūnienė. 

Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos įsteigtos Metų mokytojo premijos tikslas – įvertinti mokytojų profesinės veiklos rezultatus ir skatinti juos kūrybinei iniciatyvai. Premija skiriama mokytojams, pagalbos mokiniui specialistams už reikšmingiausius pastarųjų 5 metų nuopelnus profesinėje veikloje. Premijos dydis – 120 bazinių socialinių išmokų BSI, šiemet tai sudaro 6600 eurų. 

Aprašymas apie mokytoją:

Mokytoja, kuri savo žiniomis ir talentais pamokas paverčia pasaulio pažinimo lobynu ir jų metu praskleidžia horizontus, o mokinius įkvepia kurti. Mokytoja Rita – žmogus, kuris kuria ryšį tarp savęs ir savo mokinių, ugdo visapusiškas asmenybes, užaugina vaikams sparnus ir paruošia juos tolimesniam skrydžiui. Mokytoja laiminga tuomet, kai mato laimingus mokinius, atradusius savo kelią mokslo ir gyvenimo labirintuose. Savo pamokose ji įžvelgia ir atskleidžia kiekvieno vaiko potencialą. Jau 30 metų ji šiuolaikiška, įvairiapusiška, profesionali, gebanti motyvuoti, reflektuoti, siekianti tobulėti mokytoja, skatinanti kitus tobulintis ir visuomet esanti žingsniu priekyje, siekianti sudominti, uždegti, įkvėpti savo mokinius.

Reklama Ikona, uždaryti