Grįžti į naujienas

Liepos 14 -17 d. “Aurum 1006 km lenktynės“ sugrįžta į Palangą

#KLAIPĖDOS KRAŠTAS
Liepos 14 -17 d. “Aurum 1006 km lenktynės“ sugrįžta į Palangą
Data
Autorius
Kategorija
KLAIPĖDOS KRAŠTAS
Žymos
RAJONAS
Dalintis
Facebook | El.paštu

Tradicinės “Aurum 1006 km lenktynės“ sugrįžta į Palangą su keturiomis dienomis lenktynių dvasios, buvimo tarp tų kas gyvena greičiu ir variklių griausmu – kitaip dar vadinamų benzingalvių. Organizatoriai žada ir kitus lydinčiusrenginius. Taip pat šiais metais didžiausias lenktynių festivalis švenčia 22-ąjį gimtadienį.

arum lenktynės 2021

Pasak pagrindinio lenktynių festivalio organizatorius „Promo Events“ direktoriaus D. Jonušio, jei šiemet, padedant ištikimiems rėmėjams ir bičiuliams, itin nelengvomis sąlygomis, pavyko surengti lenktynes, patikusias ir patiems lenktynininkams, ir žiūrovams, abejoti netenka, jog kitąmet jų kokybinė kartelė kils tik į viršų, o renginys padovanos ir naujų rekordų, nekalbant jau apie ilgam įsimenančias akimirkas. Organizatoriai neslepia, jog apie 2021 m. liepos 14-17 dienomis vyksiančias maratonines lenktynes darni jų komanda pradėjo galvoti nepraėjus nė mėnesiui po šiemetinių.

„Kiekvienos lenktynės mums, jų rengėjams - didžiausias ir atsakingiausias metų egzaminas, rengdamiesi kuriam negailime jėgų ir pastangų sukurti tiek patiems sportininkams, tiek žiūrovams įspūdingą, įsimenančią šventę, skatinančią atvykti į Palangą ir kitais, ir dar kitais metais“, - tikina D. Jonušis.

„Vasaros viduryje vyksiančios tradicinės „Aurum 1006 km lenktynės“ į Palangą neabejotinai sukvies gausų būrį automobilių sporto mėgėjų, - įsitikinęs Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus. – O palangiškiai, kaip visuomet, svetingai pasitiks kiekvieną atvykusįjį ir pakvies ne tik pasigrožėti greičio ir adrenalino kupinu renginiu, bet ir pasivaikščioti po Palangą, pailsėti prie jūros bei apsilankyti per metus atnaujintose bei daugelio kurorto svečių dar neatrastose viešosiose erdvėse“.

Pasidžiaugus automobilių lenktynėmis ir gausiomis jas lydinčiomis atrakcijomis kurorto šeimininkai ragina apsilankyti ne tik pamėgtose vietose, bet ir įvertinti kurorto naujoves : restauruotą, spalio 17-ąją kultūros bendruomenei duris atversiančią medinę Kurhauzo dalį, apžiūrėti Šventosios miestelio naująją, modernią aikštę, kurioje, kaip ir lenktynėse, veiklos ras ne tik suaugusieji, bet ir mažieji. O vakare, besileidžiant saulei, nepraleisti galimybės pasivaikščioti plačiais kurorto paplūdimiais ir palydėti į jūrą besileidžiančią saulę.

1006 km lenktynes ir visus su jomis susijusius renginius, kaip jau daugelį metų iki šiol, transliuos TV3 žiniasklaidos grupė.

„Jau tapo tradicija, kad išsamiai nušviečiame ir pačias 1006 km lenktynes, ir tai, kas vyksta jų užkulisiuose. Mūsų žiūrovai pamato įspūdingiausias didžiausio Lietuvos automobilių sporto renginio akimirkas ir pirmi sužino svarbiausias naujienas. Taigi, nenuvilsime savo žiūrovų ir kitąmet. Esame didžiausia žiniasklaidos grupė šalyje, apimame visus media kanalus – televiziją, internetą, radiją, todėl didžiausiems ir svarbiausiems sporto renginiams galime užtikrinti maksimalią informacijos sklaidą apie juos, kad tai pamatytų ir išgirstų visa Lietuva“, – sako TV3 kūrybos direktorius Arvydas Rimas.Žymos