Kretingoje uždaroma karščiavimo klinika

Kretingoje uždaroma karščiavimo klinika
AA

Kretingoje veikusi karščiavimo klinika nutraukia savo veiklą. Nuo penktadienio kretingiškiai, turintys viršutinių kvėpavimo takų infekcijos simptomų, turės kreiptis į Klaipėdoje esančią karščiavimo kliniką, kuri įsikūrusi Psichikos sveikatos centro pastate Galinio Pylimo g. 3.

„Tokį sprendimą lėmė tai, kad pastaruoju metu kreipdavosi tik vienas kitas pacientas ir buvo dienų, kai jų iš viso nebūdavo, todėl nuspręsta bendradarbiauti su Klaipėdos karščiavimo klinika“, – sakė Kretingos rajono savivaldybės administracijos direktorė Jolanta Girdvainė.

Mažėjant besikreipiančių gyventojų į karščiavimo klinikas bei sveikatos įstaigoms atnaujinus paslaugų teikimą, tokį sprendimą yra priėmusios ir kitos savivaldybės.

Karščiavimo klinika veikė Kretingos pirminės sveikatos priežiūros centre, kuriame nuo gegužės 13 d. yra atnaujintas paslaugų teikimas.

Karščiavimo klinikoje priimami 18-60 metų amžiaus pacientai, kurie turi kvėpavimo takų infekcijai būdingų požymių ir karščiuoja (temperatūra 37.8 ir daugiau). Pacientai priimami su elektroniniu šeimos gydytojo siuntimu, kurį galima gauti nuotoliniu būdu.

Ikona, uždaryti