Klaipėdos rajone arkliai pateko į Minijos potvynio spąstus

Klaipėdos rajone arkliai pateko į Minijos potvynio spąstus
AA

Pakilęs Minijos vanduo semia Klaipėdos rajono sodybas, vienoje jų į vandens spąstus pateko 14 arklių.

Kaip pranešė Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas, pirmadienio popietę, apie 15 val., Priekulės seniūnijos Dituvos kaime vanduo apsėmė prie arklidžių esančią pievą. Joje buvo 14 arklių. 

„Pagalbos paprašė savivaldybės viešosios tvarkos specialistas, važiuodamas pro šalį pastebėjęs prie tvarto pririštą arklį, kuriam dėl kylančio vandens buvo pavojinga. Tuo metu savininkės nebuvo, tačiau ji netrukus grįžo ir pagalbos atsisakė“, – BNS teigė Klaipėdos priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo tarnybos atstovė Aurelija Maslauskienė. 

Apie 16.30 val. į įvykio vietą atvykusi arklių savininkė valtimi nuplaukė iki teritorijoje stovinčių gyvūnų ir pranešė, kad arkliams pavojaus nėra. Moteris pareigūnams pranešė pati budėsianti prie arklidžių per naktį, kad užtikrintų gyvūnų saugumą.

Pasak A. Maslauskienės, dėl išsiliejusios Minijos daugiau pranešimų ugniagesiai pastarąją parą nesulaukė, tačiau gyventojai pareigūnų teiravosi, kaip apsaugoti turtą vandeniui užliejus rūsius.

 

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo neleidžiama.

 

Ikona, uždaryti