Kasmetinis festivalis Palangoje siūlys daugiau kaip 70 fizinio aktyvumo veiklų (PROGRAMA)

Kasmetinis festivalis Palangoje siūlys daugiau kaip 70 fizinio aktyvumo veiklų (PROGRAMA)
AA

Festivalis „Sportas visiems“ - tai  vykstantis kasmetinis sporto mėgėjų festivalis, kurį organizuoja Lietuvos asociacija „Sportas visiems“.  Sportininkų eitynėmis nuo Jūratės ir Kastyčio skvero iki Palangos miesto stadiono rugsėjo 19 d. popietę simboliškai bus paminėtas festivalio startas. Nors tradiciškai, festivalis vykdavo paskutinį gegužės savaitgalį, šiais metais COVID-19 pandemija pakoregavo planus ir festivalis buvo perkeltas į rudenį, rugsėjo 18-20 d. 

Festivalis šiemet tikisi sulaukti apie 5-6 tūkst. dalyvių. Šventę rengianti Lietuvos asociacija „Sportas visiems“ kurorto gyventojams ir svečiams per tris dienas siūlo daugiau kaip 70 fizinio aktyvumo veiklų. 

Miesto stadione, sporto komplekse, J. Basanavičiaus gatvėje, Jūratės ir Kastyčio skvere, Birutės parke, paplūdimyje, kitose miesto vietose vyks krepšinio, tinklinio, paplūdimio tinklinio, kvadrato, futbolo, neįgaliųjų orientavimosi varžybos, linijinių ir sportinių šokių, gimnastikos pasirodymai ir užsiėmimai, įvairios mankštos, bėgimas, joga, šiaurietiško ėjimo veiklos ir kt.

Su programa galite susipažinti čia.