Gargžduose - socialinė akcija Ukrainai paremti

Gargžduose - socialinė akcija Ukrainai paremti
AA

Klaipėdoje sėkmingai praėjusi socialinė akcija, skirta paremti Ukrainai bus pakartota ir kitose vietovėse. Liepos antra dieną renginys - Nepavarkite būti su Ukraina ir jos žmonėmis organizuojamas Gargžduose.

Organizatoriai kviečia, kuo gausiau rinktis į Gargždų centrinę aikštę, prie savivaldybės, ir taip išreikšti savo palaikymą Klaipėdos rajone gyvenantiems ukrainiečiams. Nuo karo pradžios Ukrainoje jau praėjo beveik keturi mėnesiai. Pavojinga, kad Ukrainos tragedija mūsų sąmonėje netaptų abejingumu apaugusiu reiškiniu.

Todėl abejingiesiems turime priminti, kokia tai nelaimė agresiją patyrusiai tautai ir sukrėtimas visam pasauliui.

Renginio organizatoriaus Mindaugo Jonušo teigimu, dabar, kaip niekada turime būti solidarūs su kenčiančia tauta ir padėti jai nešti tremties naštą. Kaip žinia nuo pagalbos teikėjų iki pagalbos gavėjų yra vienas žingsnis. Mes galime padėti tiems, kurie gesina karą savo auka, savo gimtinėje ir neleidžia jam plėstis tolyn. Todėl kviečiami žmonės nepavargti būti su Ukraina.

 

Kadangi nuo karo kenčia ne tik žmonės, bet ir gyvūnai, labai prašome akcijos metu paaukoti gyvūnų pašaro Ukrainos gyvūnų globos namams. Mes surinktą pašarą perduosime ten, kur jis reikalingas.

Maloniai kviečiame pasiklausyti ukrainiečių Koncerto. Tai jaudinanti muzika ir dainos iš pačios širdies gelmių. Šią akciją palaiko ir Apaštalinis Nuncijus Ukrainoje Visvaldas Kulbokas bei Lietuvos garbės konsulas Ukrainoje Robertas Gabulas.

Socialinė akcija prasidės Liepos 1 dieną vakaro šventomis mišiomis.

Ikona, uždaryti