Gargžduose įžiebta fėjų apsupta Kalėdinė eglė

Gargžduose įžiebta fėjų apsupta Kalėdinė eglė
AA

Jau prieš šešias vakaro į Savivaldybės aikštę, kur iškilo pagrindinė Klaipėdos rajono eglė, rinkosi šimtai žmonių. Šeimos su mažais vaikais atėjo ne tik pasižiūrėti į įžiebiamą kalėdinę eglę, bet ir pamatyti nuotaikingą muzikinį spektaklį „Mielas Kalėdų seneli,...“.

egle gargždai

Muzikinius pasirodymus šventės dalyviams dovanojo vaikų šokių studija „Trepsiukas“, dainos studija „Bangelės“, atlikėjai Violeta ir Vilius Tarasovai, o tuo metu susirinkusius žiūrovus šildė Gargždų seniūnijos ir Gargždų miesto bendruomenės dalijama karšta arbata.

Maždaug pusvalandį trukusį renginį vainikavo Kalėdinės eglės įžiebimas. Šiemet ji nušvito daugiau kaip 8 tūkstančiais LED lempučių ir girlianda, sudaryta iš 80 blyksčių.

Kalėdinę atmosferą kuria ir papuošta Savivaldybės aikštė. Šiemet čia galima pasigrožėti ir įsiamžinti prie 2D šviečiančių fėjų. Taip pat šventinę nuotaiką skleidžia girliandų šviesomis sužibę medžiai, Muzikos mokyklos bei Savivaldybės pastatai.

Kalėdos pasklido po visus Gargždus: papuoštas ir skveras prie knygyno, gėlynas Klaipėdos gatvėje, o prie įvažiavimo į miestą esančios milžiniškos miesto vėliavos atvykstančius pasitinka šviečiantys miško gyvūnai – briedžiai, meškos ir kt.